Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

До Дня ліквідатора майже сто житомирян на знак поваги отримали від Віктора Развадовського медалі “За заслуги”

У Житомирі у 25 гарнізонному будинку офіцерів напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ще біля сотні ліквідаторів Чорнобильської катастрофи на знак щирого визнання їхнього подвигу у перемозі над зловісним смертоносним атомом, завдячуючи Віктору Развадовському, отримали пам’ятні медалі “За заслуги” та грошові премії.

«Люди, які ціною самопожертви фактично собою закрили світ від невидимого ворога – чорнобильського атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого двома тепловими вибухами четвертого енергоблоку ЧАЕС, – заслуговують найбільшої поваги. Те, що вони зробили, неможливо переоцінити. Як і не маємо права забути їх героїчний вчинок, адже у буквальному значенні слів вони, пройшовши усі кола ядерного пекла, врятували життя сотень мільйонів своїх сучасників та майбутні покоління», – переконаний народний депутат України від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський.

Побажавши колегам-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, їхнім рідним та близьким міцного здоров’я, мирного неба, життєвої енергії, сімейного затишку, достатку та людської вдячності, Віктор Развадовський одночасно висловив жаль з приводу того, що заслуги ліквідаторів перед народом і країною наразі не належним чином оцінені українською державою, а законодавчі ініціативи окремих народних обранців щодо виправлення такої несправедливості досі залишаються безрезультатними. Також парламентарій закликав ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи як і у 1986 році не опускати руки та, підставляючи один одному плече, змінювати життя на краще.

Організаційну допомогу у проведенні заходу забезпечили працівники 25 гарнізонного БО на чолі з директором Ларисою Вовкогон, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС Михайло Шаламай і Анатолій Левкович, громадський активіст, волонтер Віктор Джигірей та депутати фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” Житомирської районної ради Василь Стах та Василь Козел.

 

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.