Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ВОНИ ЗАХИСТИЛИ СВІТ ВІД ЯДЕРНОЇ КАТАСТРОФИ

13 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у  Новогуйвинському біля пам’яника ліквідаторам  відбувся мітинг.  

лік3

У заході взяли участь голова Житомирської РДА Сергій Микитюк, Новогуйвинський сільський голова Зоя Гончаренко, депутати районної ради від фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу».

– Для мене цей день особливо важливий, адже мій батько був серед тих, хто будував саркофаг над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, на жаль, сьогодні його немає в живих. Ми маємо пам’ятати про самопожертву, героїзм, мужність наших ліквідаторів. Чорнобиль – це біль України, це рана, яка не скоро загоїться. Я щиро дякую вам за те, що ви зробили  для народу України, для всього світу, адже ви зберегли наше майбутнє, – сказав голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк.

лік

– Додання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, найважливіша з яких – недостатній соціальний захист,-  відзначив голова фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» у Житомирській районній раді Василь Стах, який також  передав учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС вітання від народного депутата України віктора Развадовського.

Ліквідатори Житомирського району були відзначені подяками Житомирської РДА та Житомирської районної ради. У Будинку культури Новогуйвинського для них відбувся святковий концерт.

лік6

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.