Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Юрій ПАВЛЕНКО: «ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ – НА КОНКРЕТНИХ СПРАВАХ В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ І ГРОМАД»

Добігає кінця 2017 рік. Кожному він залишить свої спогади, настрої й надії. Про власний погляд на підсумки року, що минає, говоримо з представником  політичної сили, яка аргументовано акцентує на тому, що сьогодні найбільше гальмує розвиток держави і пропонує свої шляхи боротьби з бідністю і зневірою, котрі накрили українське суспільство. Народний депутат України, голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко про головне.

У переддень Нового року влада звітує про свої успіхи і досягнення. Чому представники  ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не розділяють оптимізму провладних чиновників щодо ініційованих урядом реформ, щодо зростання зарплат і виплат, щодо рівня захисту дітей та літніх людей?

– На жаль, подібні настрої не лише у представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Зростання цін на всі товари в 3-4 рази (навіть за офіційною статистикою), підвищення комунальних тарифів в 4-10 разів, скорочення соціальних стандартів, приховане підвищення пенсійного віку, зниження доступності медицини і освіти, падіння промисловості на 20% і майже 60% українців за межею бідності – підсумки останніх чотирьох років діяльності нинішньої влади. За такої соціальної ситуації на тлі кровопролиття на Сході держави, на тлі розгулу злочинності і масштабної політичної кризи, коли головному законодавчому органу не довіряє понад 90% українців,  важко бути оптимістом.

– Відома й інша Ваша позиція – негативне ставлення до вже ухваленого бюджету на 2018 рік. Чи може ситуація за таких бюджетних показників змінитися  у наступному році?

– ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК голосував проти запропонованого урядом державного бюджету, тому що цей бюджет не несе зростання економіки та покращення добробуту громадян України. Основні вимоги ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо збільшення прожиткового мінімуму до 3200 грн., мінімальної зарплати до 5000 грн. та мінімальної пенсії до 3500 грн. не враховані.  Ми вимагали скоротити видатки на силові структури на 40%, знизити вдвічі комунальні тарифи та закласти реальні показники інфляції. На жаль, головний фінансовий документ є антисоціальним, як і більшість ініціатив діючої влади.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК рішуче бореться з подібними ініціативами – і на парламентському рівні, і на рівні місцевих рад.

117 депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ефективно працюють у місцевих радах Житомирщини. Маємо потужні і впливові  партійні організації у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Овручі, Житомирському та інших районах області. Так, крок за кроком виконує положення своєї  передвиборчої програми депутат обласної ради, керівник Житомирської районної партійної організації Раїса Гула. Її справи говорять самі про себе, разом з депутатами районної ради, представниками ветеранських, благодійних організацій вона робить життя у передмісті Житомира  комфортнішим та безпечнішим.

Так, в смт Озерне ведуться активні роботи по модернізації котельні, на які за сприяння Раїси Гулої було виділено біля 600 тис. грн, ще майже півтора мільйони підуть на ремонт даху котельної. Через несправність цієї котельні без опалення залишались три п’ятиповерхові будинки, амбулаторія, низка адміністративних приміщень. У цьому ж селищі завдяки нашому депутату нарешті з’явиться поліцейська кімната, де буде працювати дільничний – багато років місцеві жителі оббивали пороги усіх інстанцій, щоб вирішити це питання, адже злочинність тут дуже висока. Нам це вдалося.

За сприяння Раїси Гули та активної допомоги депутатів районної ради від Опоблоку проведено комп’ютеризацію місцевої амбулаторії, а для сімейних лікарів придбано спеціальні сумки для медикаментів і переносного медичного обладнання, які вони будуть використовувати під час візитів до хворих додому. Відкрито благодійні їдальні в кількох селах району. Дуже багато робиться для дітей – в школах, садочках. З’явилися нові сучасні дитячі майданчики там, де сільські діти навіть не являли про їх існування і гралися часом в дуже небезпечних місцях.

Район відвідав лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко. Мав зустрічі з військовими пенсіонерами, освітянами. Часто люди звертаються до наших представникам, як до останньої надії вирішити проблеми, на які закриває очі влада.

– Знаю, що Ваші поїздки Житомирщиною дуже активні. Так само ефективно працюють громадські приймальні в містах області.

– Не лише я, а й кожен депутат постійно працює серед виборців. Керівник фракції у обласній раді Анатолій Мелашенко головним завданням для своїх колег ставить саме роботу з виборцями, сам є відомою людиною у своєму окрузі, яку знають, поважають і підтримують земляки. Авторитетною людиною, яка змогла сформувати чудову команду однодумців,  здатну ефективно працювати для людей, створюючи в Житомирській міській раді  реальну опозицію до антинародних рішень влади, є Наталія Леонченко, мій заступник і лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Житомира. Багато вдячних відгуків маємо про роботу депутатів обласної ради Раїси Гулої, Наталії Рибак, Анатолія Мелашенка, Олександра Чорноморця, Володимира Нагорняка, Володимира Самчука, Миколи Луцюка. Окрім того, маємо шість постійно діючих громадських приймалень у районах, які також є дієвим засобом нашого зв’язку з виборцями. Загалом у 2017 році сотні представників місцевих громад, депутатів місцевих рад, громадських організацій, підприємств, трудових колективів, простих жителів області звернулись до громадських приймалень за допомогою.

– 2017 рік для обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ розпочався з потужного заходу – звітно-виборчої конференції за участю лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Бойка. Вас було одноголосно переобрано головою партійної організації, перед якою  поставлено амбітні і серйозні нові задачі. Що вдалося виконати, а що залишилось на наступний рік?

– Ми сформували високо структуровану дієву партійну організацію, зараз відбувається процес формування  первинних осередків по всій області. Попри непросту  ситуацію в країні, яка змушує багатьох людей приховувати свої політичні погляди і симпатії через страх втратити роботу, політичні переслідування, щодня наша команда поповнюється новими авторитетними людьми. Наші фракції і групи у місцевих радах мають політичну вагу, з ними рахуються, вони впливають на прийняття важливих рішень. Наші представники займають відповідальні посади в органах місцевого самоврядування, Так, величезним авторитетом у Чуднівському районі користується наш депутат, голова районної ради Павло Домашенко. Він самовіддано працює на благо людей. Коли мова заходить про інтереси громади, ми готові об’єднуватись з будь-якими політичними силами, хоч і є опозицією.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК взяв участь у виборах в восьми  ОТГ п’яти районів  і отримав достойний результат. Скажімо, у порівнянні з місцевими виборами 2015 року на перших виборах в ОТГ 29 жовтня 2017 року значно покращився рейтинг партії в Радомишльському районі з 6,6% у 2015 році до 14,5 у 2017 році. І це є показником ефективності роботи команди, яка поповнилася новими людьми, – авторитетними, амбітними, з цікавими програмами, ідеями, такими, як Дмитро Щипанський.

Ми відкриті, про нашу діяльність звітуємо перед людьми, – у ЗМІ  і під час зустрічей у колективах. Зараз налагоджено постійний випуск партійної газети, яка висвітлює нашу діяльність, доносить до виборців   позицію з важливих суспільно-політичних питань, розповідає про добрі справи в містах і селах, які роблять наші депутати, активісти.  Так буде і у наступному році – головний акцент на конкретних справах в інтересах громади.

ЩИРО ВІТАЮ УСІХ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ З НОВИМ РОКОМ  ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! У першу чергу бажаю усім миру та щастя у родинах. Ми маємо вірити у власні сили й щодня наполегливо працювати для своєї сім’ї, рідного міста та держави. Нехай у ваших оселях лунає радісний дитячий сміх та багатоголоссям розливаються колядки. Непохитної всім віри, впевненості у собі та невичерпної любові до ближніх! Ми сильні, поки разом святкуємо радісні новорічно-різдвяні свята і з посмішками вітаємо одне одного.

 

Інтерв’ю записала

Т. НАЗАРЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.