Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

«ВЕСЕЛІ СТАРТИ» У ГАДЗИНСЬКІЙ ШКОЛІ

До Дня Збройних сил України в стінах Гадзинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулося спортивне свято «Веселі старти». Учасниками змагань стали вчителі (жінки) та учениці школи. Бажання перемогти було в обох командах, але лаври переможців дістались учням з відривом лише в два бали. Інші присутні підтримували учасників змагань оплесками, кожного переповнювали емоції. Ніхто не залишився байдужим! Свято ще більше згуртувало вчительську та учнівську родину.

Вчителі та учні показували свою спритність, силу, витримку в різних конкурсах, які були проведені вчителем фізичної культури Бондарем Михайлом Івановичем. Завдяки його наполегливій праці школа може пишатися успіхами своїх дітей на спортивному Олімпі. Лише нещодавно Наталія і Андрій Ябедки, Олександр Варивода та Софія Гуменюк посіли перше місце в районних змаганнях з легкої атлетики серед шкіл III ступенів; Олег Дідик та Олександра Стаховська зайняли друге місце з шахів серед дев’ятирічних шкіл району.

Слова вдячності педагогічному та учнівському колективу висловив Глибочицький сільський голова Сокальський Сергій Вікторович, який вважає освіту одним із ключових факторів формування соціально активного громадянина України.

Лише поєднавши зусилля керівництва ОТГ, адміністрації школи, вчителів, дітей та батьків ми зможемо досягти значних результатів не лише у розвитку освіти, а й у розвитку громади в цілому.

Педагогічний колектив

Гадзинської загальноосвітньої школи III ступенів

_DSC0608

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.