Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЛЕВКОВІ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСІЯ ШЕВЧЕНКА

3 грудня у Левківській школі відбувся товариський турнір з волейболу, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Олексія Шевченка.

Лев2

– На території Левківської сільської ради найбільше хлопців, які брали участь у війні. На жаль, троє з них загинули: Олександр Книш, Олексій Шевченко, Олександр Шахрай, –  розповів директор Левківської школи Дмитро Нікулін. –  Олексій Шевченко закінчив нашу школу у 2004 році. З п’ятого класу хлопець відвідував дитячу спортивну школу «Колосу», брав участь у районних та обласних змаганнях з волейболу.

Перебуваючи на службі в Беркуті, під час Революції Гідності Олексій Шевченко подав рапорт на звільнення. Потім служив у Грифоні, у 95-тій аеромобільній бригаді, звідки пішов на війну, на якій поклав своє життя.

Батьки Олексія, його вчителі, сільський голова Олександр Окоча вирішили вшанувати пам’ять усіх загиблих в АТО левківських хлопців, особисто Олексія Шевченка, провівши товариський турнір з волейболу.

У турнірі взяли участь збірна команда Новогуйвинської селищної ради, команда із Садок, житомирська команда та волейболісти з Левкова.

Кубок виграла левківська команда. Найкращим гравцем став рідний брат Олексія Ярослав Шевченко, який приїхав з Києва.

Депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк, який спільно з сільським головою Олександром Окочею  профінансував змагання, запропонував ідею проводити турнір щорічно.

У наступному році спортсмени вирішили зібратися у лютому до дня народження Олексія Шевченка.

лев1

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.