Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

20-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ СТВОРЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ

50-й окремий ремонтно-відновлювальний полк оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ (50 ОРВП, в/ч А1586 у смт Гуйва) 1 грудня урочисто відзначив 20-річчя від дня створення військової частини.

cof

Якраз напередодні цієї події військовослужбовці полку повернулися до місця постійної дислокації з зони АТО, де здійснювали відновлення військової техніки на готових вузлах та агрегатах, та де у серпні 2014 року у селі Старогнатівка Донецької області загинув солдат їхньої військової частини Павло Мазур.

Привітати захисників України зі святом прибули представники влади, депутати Житомирської районної ради, Новогуйвинський селищний голова та ветерани військової частини.

За мужність, честь та самовідданість військовим 50 ОРВП подякував і народний депутат України Віктор Развадовський, який з перших днів російсько-української війни матеріально підтримує зазначену військову частину.

Побажавши захисникам нашої Батьківщини міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, злагоди та вагомих здобутків у ратній справі в ім’я зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини, переможного миру всім патріотам-співвітчизникам та процвітання нашій українській землі, парламентарій подарував медперсоналу полку портативний пульсоксиметр.

Привітавши особовий склад в/ч А 1586 з 20-річчям, а військовослужбовців та ветеранів ЗСУ з прийдешнім Днем Збройних Сил України, побажавши їм щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення та успіхів у нелегкій праці, користуючись нагодою, усім небайдужим до Української Армії людям щирі слова вдячності висловив командир 50 ОРВП Віталій Бахмат.

dav

dav

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.