Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У ЖИТОМИРІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ПУБЛІЦИСТА МИКОЛИ ТИМОШИКА ПРО ІВАНА ОГІЄНКА

30 листопада у Житомирському обласному краєзнавчому музеї та окремих навчальних закладах міста відбулася презентація книг Миколи Тимошика про Івана Огієнка.

IMG_5304[1]

Захід відбувся за в участю та за підтримки очільника обласного осередку ВО «Свобода», депутата облради Сидора Кізіна. Спілкуючиь з журналістами, Кізін, зокрема, зазначив, що свободівці роблять все, аби повернути на Житомирщину імена славетних земляків.

Участь у презентації книг Миколи Тимошика – дилогії про життєвий і творчий шлях Івана Огієнка (митрополита Іларіона) взяли співробітники музею, студенти, бібліотечні працівники, громадськість, історики, творча інтелігенція та журналісти.

Культурологічно-просвітницький захід приурочили до 135-річчя від дня народження, 45-річчя від дня упокоєння Івана Огієнка та 100-річчя початку Української національної революції (1917-1921 рр.).

Відомий в Україні та за кордоном учений, публіцист, член національних Спілок письменників і журналістів України, доктор філологічних наук, професор Микола Тимошик представив щойно віддрукований двотомник свого нового дослідження про життя й діяльність митрополита Іларіона – «Його бій за державність» та «Запізніле вороття», а також 20-томний видавничий проект двох бібліотечних серій: «Рукописна спадщина» та «Зарубіжні першодруки». В його основі – досі не друковані в Україні, заборонені свого часу радянським режимом, твори Івана Огієнка, де Микола Тимошик виступає упорядником та видавцем.

IMG_5279[1]

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.