Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

«НЕХАЙ ВАМ ЗАВЖДИ БУДЕ КОГО ЗАХИЩАТИ І ЯКНАЙШВИДШЕ НАСТАНЕ ЧАС, КОЛИ НЕ БУДЕ ВІД КОГО», – ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ

У 2017 році десантно-штурмові війська Збройних Сил України (у минулому – повітрянодесантні, аеромобільні та високомобільні десантні війська) вперше професійне свято відзначили 21 листопада – у День архистратига Божого Михайла.

У зв’язку із цим представників елітних збройних формувань Української Армії, мужніх та героїчних оборонців і визволителів рідної землі привітав учасник бойових дій, народний депутат України Віктор Развадовський.

5 (3)

Зауваживши на тому, що свято архангела Михайла – небесного рицаря, який перемагає усі темні сили – вибрано не випадково Днем десантно-штурмових військ ЗСУ, народний обранець побажав іменинникам козацького здоров’я, достатку, сімейного затишку, родинного щастя, невичерпної енергії, радісного настрою, впевненості у собі, професійних успіхів та досягнень на благо народу, задля слави нашої рідної України.

“Нехай вам завжди буде кого захищати і, якнайшвидше, настане той час, коли не буде від кого!” – наголосив у зверненні до представників вітчизняних десантно-штурмових військ Віктор Развадовський.

Крім цього, у відповідь на звернення керівництва 199-го навчального центру для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації десантників, парламентарій від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу подарував в/ч А2900 LED-телевізор Panasonic Viera TX-49LS500. Це – далеко не перша і, як було сказано, не остання допомога депутата славним землякам-захисникам Батьківщини.

cof

Цього ж дня LED-телевізори MYSTERY MTV-4330LT2 від Віктора Развадовського для повноцінного викладання та засвоєння навчального матеріалу отримали й учні перших класів Новогуйвинської та Озерненської гімназій Житомирського району.

“У класі мого сина багато дітей, батьки яких виконуючи військовий обов’язок досі знаходяться чи перебували раніше у зоні АТО”, – зазначила у зверненні до свого народного депутата від імені батьків школярів 1-В класу Озерненнської гімназії дружина учасника АТО Ольга Маніло. – Для підвищення результативності навчального процесу, будь ласка, допоможіть нам з придбанням невеличкого плазмового телевізора”.

Уже звично Віктор Развадовський відгукнувся посильною допомогою на потреби жителів рідної Житомирщини, за що щирі слова вдячності йому висловили і військові, і педагоги зазначених загальноосвітніх закладів, і учні, і їхні батьки.

Назар ПРОМІНЬ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.