Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРООН В ТЕТЕРІВЦІ, ПЕРЛЯВЦІ, КОРЧАКУ ТА ДЕНИШАХ ВСТАНОВЛЯТЬ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Громадська організація «Молодь: безпека та справедливість» в рамках програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні отримала грант на влаштування системи відеоспостереження в селах Тетерівської ОТГ.

Пропонуємо коментар Анатолія Пашківського, який представляє ГО «Безпека та справедливість».

– На початку цього року було проведено опитування в селах Тетерівської сільської ради на предмет того, які проблеми турбують його мешканців. Фокусні групи пропонували відповісти за запитання, що в першу чергу має вирішуватися в громаді: покращення безпеки, ремонт доріг, медичні послуги, освітлення вулиць, розвиток освітніх закладів. Люди визначилися таким чином: на першому місті була безпека, на другому – ремонт доріг, – зазначає Анатолій Пашківський. – Ми вирішили розробити проект щодо безпеки. Адже у селах є школи, дитячі садочки, медпункти, які розташовані поряд з дорогою, де висока ймовірність скоєння ДТП, у яких можуть постраждати люди. Часто приїздять в село гастролери, які під виглядом працівників соціальних чи інших служб відвідують людей похилого віку і за допомогою шахрайських схем видурюють у них гроші.

А тому ми вирішили взяти участь в грантовій програмі ПРООН, яка передбачала встановлення в місцях масового скупчення людей камер відеоспостереження для того, щоб у випадку якоїсь пригоди чи скоєння злочину поліція могла швидко знайти винуватців.

Ми запропонували проект, згідно якого буде встановлено 24 камери спостереження в Тетерівці, Перлявці, Корчаку та Денишах. Сучасні камери з високим розширенням та сервери вже закуплені і до нового року планується їх встановити. При виборі та встановленні камер ми консультувалися з працівниками поліції, які також допомагають визначити місця встановлення камер.

Грант ПРООН становив 12 тис. доларів США, цих коштів було недостатньо, а тому ми звернулися до Тетерівської сільської ради щодо співфінансування проекту. Це питання винесли на сесію і депутати підтримали нашу ініціативу, виділивши для цього кошти з місцевого бюджету.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.