Сьогодні: 23 червня 2021 року - середа

wordpress themes.

Віктор ДЄНЬГА: «МЕНІ НЕ СОРОМНО ДИВИТИСЯ ЛЮДЯМ У ВІЧІ»

У селі Глибочок успішно працює сільськогосподарське підприємство «Глибочанське – ОСМВ». Під час відзначення аграріїв району з нагоди Дня працівника сільського господарства співзасновник цього підприємства, депутат Житомирської районної ради Віктор Анатолійович  ДЄНЬГА був відзначений подякою райдержадміністрації.

Кореспондент «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ»  попросив В. ДЄНЬГУ відповісти на кілька запитань.

– Для нас цей рік є маленьким своєрідним ювілеєм, адже восени виповнилося  п’ять років нашої діяльності в селі Глибочок та аграрному секторі в цілому, оскільки до цього ні я, ні директор ПП «Глибочанське – ОСМВ» Андрій Міненко сільським господарством ніколи не займалися, – розповів Віктор Дєньга. – За п’ять років було подолано безліч перешкод, прийнято багато відповідальних рішень. Не завжди погода створює сприятливі умови для гарного врожаю, але не зважаючи на усі перепони, ми намагалися «не пасти задніх» і постійно набували необхідних знань та досвіду.

Користуючись нагодою, хочу привітати аграріїв  з минулим святом та побажати їм міцного здоров’я та гарних врожаїв.

– Що вдалося зробити для соціальної сфери Глибочанської сільської ради?

– Не можу стверджувати, що зроблено багато, але й сказати, що зробили мало, було б неправильно. За ці роки змогли забезпечити керамічною сантехнікою, рукомийниками та будівельними матеріалами Глибочанську школу, щорічно допомагаємо в очищенні сільських вулиць від снігу, започаткували щорічні змагання для дітей по риболовлі, організовували екскурсії дітей з Глибочка та Крути до музею науки і техніки «Експериментаніум», Національного музею історії України у Другій світовій війні в м. Києві, до контактного зоопарку «12 місяців», розважального комплексу «Острів розваг». Не залишаються поза увагою першокласники та випускники школи, для яких наше підприємство вручає подарунки.

Також надаємо кошти на нагальні потреби місцевих мешканців.

Минулої зими ПП «Глибочанське-ОСМВ» виділяло кошти перевізнику, оскільки він відмовлявся здійснювати рейси до наших сіл. Нещодавно ця проблема знову виникла, і нам спільно з сільською радою за участі голови Житомирської районної ради С. Г. Крутія та перевізника вдалося вирішити це питання.

– Чим була позначена ваша депутатська діяльність?

– Вважаю, що оцінку моєї депутатської діяльності мають дати мої виборці. Невдовзі в Глибочку буде встановлено новий ФАП, на який я спрямував 300 тис. грн. депутатських коштів. Вдячний від себе та мешканців Глибочка, Крути голові Житомирської РДА С. Микитюку та голові Житомирської районної ради С. Крутію, які визначили фінансування ФАПу пріоритетним.

Хочу окремо відзначити роботу головного лікаря комунальної установи  “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Геннадія Горбенко, який докладає багато зусиль для того, щоб у Глибочку відкрився ФАП, у якому місцевим жителям зможуть надавати кваліфіковану медичну допомогу.

Також сподіваюсь нарешті завершити питання з освітленням вулиць в с. Крути.

Попереду ще багато роботи, але й те, що зроблено дозволяє мені чесно дивитися у вічі людям.

Олексій ПРОЦЕНКО

На фото: Віктор Дєньга (в центрі), заступник голови Житомирської райдержадміністрації Микола Козарчук та директор Житомирського міського центру зайнятості Валентина Сторожук.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.