Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЗА СПРИЯННЯ ДЕПУТАТІВ-СВОБОДІВЦІВ ШКОЛЯРІ МАЮТЬ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

За сприяння фракції ВО «Свобода» з обласного бюджету було виділено кошти на облаштування приміщення хореографічної зали в Житомирській загальноосвітній школі №8. Учні тепер займаються танцями, грають в шахи та навчаються за допомогою мультимедійних дошок.

Очільник обласного осередку ВО «Свобода», депутат облради Сидір Кізін завітав до школи, аби оглянути результат та переконатись, наскільки цікавіше дітям тепер навчатися.

– Вражений тими змінами, які відбулися в школі.Це все завдяки натхненному колективу закладу, який намагається зробити все можливе, аби дітям було цікаво тут не лише навчатись, а й проводити вільний час, граючи в шахи, вивчаючи іноземні мови, астрономію, займаючись хореографією.

У класах з’явилися мультимедійні дошки. Особливо мені сподобався, звичайно, клас хореографії. Занедбане колись приміщення отримало новий ремонт і повноцінні можливості для занять дітей. І сьогодні ми бачили, як дітки займаються танцями. Мій син також займається танцями, тому я знаю, наскільки це важливо для  дівчат та хлопців, – розповів Сидір Кізін.

Під час візиту до школи №8 (3)

Під час візиту до школи №8 (6)

Директор школи Наталія Лавриненко зазначила, що здебільшого першокласники та другокласники приходять сюди на заняття, які є в розкладі як окрема дисципліна, проте є і факультативні. Нова зала унікальна: тут діти не лише вчаться танцю, а й займаються гімнастикою.

Свободівець, заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук переконує: розвитку шкіл сприятимуть і надалі, адже вкладати потрібно в першу чергу в дітей, у наше майбутнє:

– За ініціативи депутатів-свободівців ми спрямували кошти для облаштування шахового класу, для хореографічної зали, для придбання мультимедійних дошок, щоби заняття були більш цікавими. Діти мають почувати себе вільно, їм має бути тут цікаво і вони мають отримувати від процесу навчання задоволення».

Окрім цього, свободівці відвідали єдину шкільну обсерваторію та завітали до музею історії школи.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.