Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

16 листопада в селі Сінгури в районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання, приурочене до Дня працівників сільського господарства.

–  Сільське господарство сьогодні є основою економіки Житомирського  району,  – сказав на зібранні голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк . – Уже п’ять кварталів поспіль наш район посідає перше місце серед районі області, і в цьому є заслуга працівників сільського господарства.  Хочу відзначити СТОВ «Ліщинське», яке у цьому році зібрало майже 12 тисяч тонн ранніх зернових  (це  32,5%  від загального збору в районі), у компанії  «Агро Юнівесал» врожайність пшениці склала  71 центнер з гектара, овочевий комбінат Станишівка за 10 місяців цього року виробив близько  3 тисяч тонн продукції, у ТОВ «Вертокиївка» середній надій на корову – понад 5,3  тисяч літрів.

IMG_4923

Щиро дякую вам на невтому, важку та вкрай необхідну працю. Бажаю підвищення ефективності роботи, гарних врожаїв та прибутків. Особлива вдячність представникам агробізнесу, які допомагають сільським радам, розвиваючи місцеві території.

IMG_4937

IMG_4934

Міцного здоров’я, успіхів, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні, миру побажав працівникам галузі заступник голови Житомирської районної ради Олег Білецький.

Аграріїв привітали також заступник голови РДА Микола Козарчук, депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк.

Кращі  працівники сільського господарства були відзначені подяками районної адміністрації та районної ради.

Після урочистої частини  пройшов  святковий концерт, організований відділом культури РДА.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.