Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ТЕТЯНА ГОЛІК: «НАС ВЖЕ НІКОЛИ НЕ ЗРОБЛЯТЬ РАБАМИ»

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 

З приводу того, яких змін зазнала Україна внаслідок цих подій, своїми думками поділилася депутат Житомирської районної ради, голова фракції ВО «СВОБОДА» в районній раді Тетяна Ігнатівна ГОЛІК.

– Чого досягли? Країна отримала другий шанс стати європейською, демократичною. Країна позбавилася диктатора (бо не знаю, чи якось по-іншому можна назвати людину, яка причетна до вбивства Небесної сотні). Врешті запущено цілий механізм реформ, який вже крутиться, незважаючи на опір «системи». Зміни відбуваються, проводяться реформи, які, на мою думку, недопрацьовані і можуть в подальшому спричинити негативні результати.

Чого не досягли? Швидкої зміни внутрішньої ситуації. Не повернуто народові вкрадене добро. Не маємо економічного результату. На фоні збідніння народу, що взяв на свої плечі весь тягар війни, збагачення одіозних політиків ганебне і злочинне.

Українці мали великі надії на Революцію Гідності, вони думали, що зміни в державі відбудуться в коротший термін, але краще жити не стало. У нас йде війна, яка владою не оголошена війною.

Ми маємо великі проблеми у владі, її нерішучість закінчити цю війну. Якщо Президент обіцяв завершити війну протягом двох тижнів, то це мало б бути зроблено. Але цього не зроблено. За передвиборчі обіцянки треба відповідати.

Не за горами вибори. А тому людям потрібно добре думати, кого обирати, хто гідний влади і хто щось може зробити для поступу України.

Ті вимоги, які ставила Революція Гідності перед владою, а це – зміна системи влади, відлучення олігархів від влади – не були реалізовані. І це головна проблема для української держави. Відтак, не може бути ефективної боротьби з корупцією.

До сьогодні не має результатів розслідування вбивств на Майдані. Ми не отримали відповіді, хто понесе відповідальність по Іловайську. Ми не бачимо результату дії влади!

Влада фактично не змінилася. Як і раніше, сьогодні бізнес робиться на владі.

Для нас, представників партії «СВОБОДА», день Гідності та Свободи – особливий день. Ми згадуємо, як стояли на Майдані, як гинули наші побратими, як ми їх хоронили. Як жили в очікуванні змін для України. Майдан був окремою республікою, де панував порядок, де люди були надзвичайно самоорганізовані, де панував дух свободи.

Думаю, Майдан був передвісником таких подій, які незабаром ще побачимо. Переконана в одному: після Революції Гідності нас вже ніколи не зроблять рабами. Ніколи!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.