Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

120 РОКІВ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ДЕНИШІВСЬКОЇ ШКОЛИ

10 листопада учителі, учні, їхні батьки, випускники та усі ті, для кого Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука на все життя залишиться храмом добра і людяності, берегом дитинства, урочисто відсвяткували 120-річний ювілей своєї аlma мater.

cof

З нагоди свята школярів, педагогів, технічний персонал, випускників, ветеранів праці начального закладу, жителів прекрасного села Дениші та мешканців довколишніх сіл, доля яких пов’язана із цією школою, привітав їхній народний депутат України Віктор Развадовський.

Народний обранець від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу подякував учителям за щедрість люблячих сердець, відданість почесній, важливій і нелегкій праці, за передані дітям безцінні знання та побажав усім іменинникам міцного здоров’я, безхмарного мирного неба, благополуччя за місцем роботи й у рідних оселях, успішної реалізації творчих задумів, святкового настрою, щасливого довгого віку та щоб у їхній школі ніколи не вщухав дитячий гомін, щебет і сміх.

cof

А ще, зважаючи на те, що цього року виповнилося 20 років з часу відкриття у Денишівській ЗОШ меморіально-мінералогічному музею імені педагога, видатного вченого-геолога, професора, члена-кореспондента АН України, громадського діяча В.Г.Бондарчка, для зручного розміщення у ньому біля півтисячі зразків гірських порід та мінералів з Житомирщини, Криму, Карпат, Уралу, Далекого Сходу і навіть Антарктиди, Віктор Развадовський передав школі фінансову допомогу на придбання стелажів.

 

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.