Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У ЖІНКИ, ЯКА НЕЗАКОННО ОТРИМАЛА АЖ ТРИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ В ТЕТЕРІВЦІ, ЗА РІШЕННЯМ СУДУ ВІДІБРАЛИ ЗЕМЕЛЬНІ НАДІЛИ

Житомирська прокуратура через суд відібрала земельні наділи у жінки, яка отримувала їх безоплатно, а потім продавала. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Зокрема, йдеться про те, що відповідно до договору купівлі-продажу земельної ділянки, продавець передала у власність покупцю ділянку площею 0,07 га, розташовану на території Тетерівської сільської ради Житомирського району. Водночас установлено, що продавець вже тричі безоплатно отримувала у власність земельні ділянки для ведення садівництва, у той час, коли чинне законодавство передбачає лише одноразове безоплатне одержання наділу землі», – йдеться в повідомленні.

Суд визнав недійсними рішення органів влади та місцевого самоврядування, якими їй безоплатно передавалися наділи, а також скасував державні акти на право власності цих ділянок.

«Позицію прокуратури Житомирської області щодо незаконності  вибуття із володіння держави земельної ділянки у зв’язку із незаконним набуттям прав власності її першим власником підтримано судом апеляційної інстанції. Також апеляційною інстанцією скасовано рішення Житомирського районного суду від 20. 07. 2017 року та прийнято нове, яким витребувано на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області земельну ділянку площею 0,07 га та скасовано державну реєстрацію прав власності», – інформує прокуратура.

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.