Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ЛІЩИНСЬКІ ЧЕМПІОНИ З КУНГ-ФУ

При Ліщинському Будинку культури діє спортивна секція кунг-фу, розділ саньда. Заняття, які із задоволенням відвідують ліщинські діти, проводить кандидат в майстри спорту кунг-фу  Ярослав Кобель.

Кунг-фу – це вид спорту зі Сходу. Це ціла система, що допомагає освоїти техніку самозахисту, зміцнити здоров’я та духовний стан людини. Це китайське мистецтво, що буквально означає навик, майстерність, відточена роками, це вміння (не обов’язково вміння битися). І в якому віці ти починаєш займатись, значення немає. Є тільки певні відмінності у вікових категоріях. У молоді – це вправи на швидкість, силу, тобто зовсім інша динаміка тренувань. А у старших людей, звичайно, метою повинно бути зміцнення здоров’я.

кунфу2

Спортивна секція кунг-фу при Ліщинському Будинку культури діє зовсім недавно, але є уже перші результати. Наші спортсмени беруть участь у різних масових заходах, які проходять у громаді.

А 4-5 листопада відбувся чемпіонат України в Києві з кунг-фу, розділ саньда.
Зовсім юні спортсмени з с. Ліщин Станишівської громади також взяли участь у цих змаганнях і привезли золоту та срібну медалі.

– Це тільки початок, – говорить тренер Ярослав Кобель.

Від щирого серця вітаємо Олександра Звєрєва із золотою медаллю та Євгенію Телігу із срібною медаллю.

Бажаємо переможцям та тренеру міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу та численних спортивних перемог.

 

С. ПАНЧЕНКО,

бібліотекар с. Ліщин

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.