Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗА НЕСВОЄЧАСНЕ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ДЕПУТАТ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СПЛАТИТЬ ШТРАФ

До адміністративної відповідальності притягнуто депутата сільської ради в Житомирському районі за несвоєчасне подання електронної декларації, про це повідомляє Житомирська місцева прокуратура.

Житомирською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації), вчинене депутатом Іванівської сільської ради Житомирського району. 

Встановлено, що декларантом порушено вимоги щодо фінансового контролю в частині своєчасності подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік. Зокрема, декларацію подано із запізненням на два місяці. 

Депутата сільської ради визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Як уже повідомляло «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ», Житомирська місцева прокуратура притягнула до відповідальності Іванівського сільського голову Ларису Кузовковуза корупцію. Сільського голову, який минулого року незаконно преміювала свою доньку, котра працює під її підпорядкуванням, суд оштрафував на 3400 гривень.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.