Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВСТАНОВИЛИ «СКРИНЬКУ ДОВІРИ»

Представники громадської ради при Житомирській РДА встановили «Скриньку довіри» у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації (м. Житомир, вул. Бориса Тена, 16).

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Мусевич сказала з цього приводу:

– Обіцяємо обов’язково врахувати у своїй подальшій роботі усі скарги і зауваження, висловлені у листах. Ми розраховуємо на пропозиції, на добре слово людей, які до нас звертаються. А те, що ми покращили обслуговування населення району за останній рік, наші відвідувачі переконалися.

– Ми прагнемо того, щоб люди, які відвідують районні установи, виходили з кабінетів, вирішивши свої питання. «Скриньки довіри», які ми запроваджуємо в районних установах, спрямовані на вивчення якості обслуговування населення. Я неодноразово говорив, що громадська рада виконує роль своєрідного «містка» між владою та громадськістю, – зазначив голова громадської ради при Житомирській РДА Віктор Фоміненко.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.