Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ГАДЗИНСЬКА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА ПІВСТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

Гадзинська школа І-ІІ ступенів відзначила 50-річний ювілей. Нове приміщення школи відкрили 1 вересня 1967 року, це була Гадзинська восьмирічна школа, тоді 22 дітей  пішли до першого класу, а всього у школі навчалося 217 учнів.

Привітати адміністрацію школи прибули: голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, начальник відділу освіти Житомирської РДА Світлана Давиденко, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк, депутат Житомирської районної ради  Василь Козел.

IMG_3751

Учні Гадзинської школи постійно беруть участь  у районних та обласних конкурсах та олімпіадах. За минулий навчальний рік вони вибороли близько 30 призових місць в районних конкурсах і нагороджені грамотами районного відділу освіти. Серед шкіл І-ІІ ступенів  школа посіла третє місце у районі за рейтингом олімпіад. Другий рік поспіль пришкільний мовно-оздоровчий табір «Дружба», який діє при Гадзинській школі, виборює призові місця: третє у 2016 році, друге у 2017 році. У цьому році юні спортсмени школи посіли перше місце в змаганнях з легкої атлетики, минулого   року були другими  у змаганнях з настільного тенісу. У огляді художньої самодіяльності колектив Гадзинської школи посідає третє місце.

З 1981 року школу очолює директор Леонід Дмитрович Лозиченко.

IMG_3757

– Упродовж усієї історії наша школа завжди зберігала кращі традиції, – сказав Л. Лозиченко. – Нині у школі навчається 58 учнів, наступного року школу відвідуватимуть уже 70 дітей, у село переїздять на проживання родини, які планують віддати своїх дітей до нашої школи.

Завдяки спонсорській допомозі депутата Верховної Ради Віктора Развадовського, депутата обласної ради Руслана Павлюка, депутата Житомирської районної ради Василя Козела та місцевих підприємців школа має сучасну матеріальну базу, яка постійно поповнюється. Вдячний усім, хто допомагає у вирішенні шкільних проблем.

Голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк привітав колектив Гадзинської школи та мешканців села з ювілеєм школи.

IMG_3761

– Ті досягнення, які демонструють учні школи, можливі завдяки вчителям. Я щиро дякую педагогічному колективу за їхню працю, за те, що вони знаходять і допомагають розвивати дитячі таланти, – зазначив Сергій Микитюк.

IMG_3762IMG_3755

IMG_3753IMG_3782

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.