Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ДЕПУТАТ МИКОЛА ПРИСТАВСЬКИЙ ПРИВІТАВ ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ УКРАЇНИ «SUPER STAR»

У Житомирі 1 жовтня в примішенні комплексу «Королівська Бочка»  відбулася грандіозна  подія  – нагородження переможців «Ukrainian award for talented children «Super Star»  (премія талановитих дітей України “Super Star”). Під час заходу, організатором якого виступила   ГО «Студія розвитку талантів І. М.», за здобутки і досягнення відзначили талановитих дітей з різних куточків Житомирщини та інших міст України.

Зокрема, 66 учасників премії  з Житомира, Рівного, Києва, Бердичева, Черняхова були представлені у номінаціях –  вокал, хореографія, моделінг. Для них спонсори і партнери спільно з організаторами підготували нагороди, цінні подарунки та призи.

Також у рамках свята  виступали не лише талановиті діти, але й гурт «Retro21».

З вітальним словом до присутніх звернувся депутат Житомирської районної ради Микола Миколайович Приставський.

– Я переконаний, що подібні заходи дуже важливі для підтримки нашої талановитої молоді. Ці діти зуміли реалізувати творчі можливості і гідно представляють свій талант. Приємно, що серед переможців премії “Super Star” є чимало представників Житомирщини. Це вкотре доводить, що Полісся – край мальовничої природи, гарних і щирих людей, тут народжують і виховують талановитих дітей, – зауважив депутат райради Микола Приставський. – Співи, танці, модельна справа – це все те, у чому ви, діти, вже досягнули значних результатів. Бажаю не зупинятися на досягнутому і нехай ця нагорода стане для вас стимулом підкорювати нові вершини, працювати наполегливо, плекати свій талант. Сьогодні ви – юні зірочки, майбутнє нашої країни, а завтра – про вас знатиме увесь світ. Тільки вперед, гарних вражень і нових звершень та злетів.

Користуючись нагодою, Микола Приставський вручив  Президенту та засновниці премії, голові ГО «Студія розвитку талантів І.М.» Ірені  Марченко подяку за розвиток культури Житомирщини та підтримку талановитих дітей всієї України.

ф144ф133

На  «Ukrainian award for talented children “Super Star»  також цінними подарунками відзначили «Super mom»  –  Олену Москалик, Інну Купчинську та Ірину Сідлецьку.

До слова, за підтримки Миколи Приставського вже кілька років поспіль проходить конкурс «Королева краси села Станишівка» серед юних красунь, започатковано конкурс талантів «Зірка Житомирського району»,  премію депутата Житомирської  районної ради для учнів Станишівської школи, а до 400-річчя села депутат ініціював видання книги “Станишівка століття тому”.

 

Ірина КАРПЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.