Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

«ЛІТА НА ЗИМУ ПОВЕРНУЛИ»

1 жовтня  особливий день – у календарі він значиться як День людей похилого віку, День ветерана, але в с. Кодня до цього дня  було  організовано свято для людей поважного віку, які знаходяться на обслуговуванні територіального центру Житомирської районної державної адміністрації, з гарною назвою «Літа на зиму повернули».

В цей день в будинку культури с. Кодня свято зібрало  не тільки коднянців, а й жителів сіл Миролюбівка, Леонівка, Вертокиївка, Іванківці, соціальних робітників та їх підопічних, сільських голів Вертокиївської та Коднянської сільських рад Гурківську В. Б., Бовсунівську Н. Ф., секретаря Миролюбівської сільської ради Вітюк Л. А. На святі був присутній почесний гість — ветеран Другої світової війни Олішевський Йосип Іванович.

Хочеться відзначити гарну роботу, турботливе відношення до людей поважного віку соціальних робітників  Світлани  Коновальчук, Наталії Шевчук, Аліни Бенедюк, Олени Шевчук, Олени Мельник, Людмили Гриценко, Алли Хробуст, Тамари Пушкар.

Святковий вогник пройшов у  теплій, душевній атмосфері. На сцені будинку культури звучали українські народні пісні, пісні ліричні у виконанні Віктора Кириєнка, Галини Бондар, вокальної групи «Запальні панянки», радував  людей також своїми гарними танцями зразковий танцювальний колектив  «Сюрприз» Коднянського будинку культури.

Підопічні дякували за турботу про них та  надану можливість поспілкуватися, висловити свою думку і побажання на свято.

P1010855

Свято  вдалося, завдячуючи матеріальній підтримці підприємців Швеця Володимира,      Гармаша Віктора, Павлюка Руслана, Соколовського Миколи, Решетаря  Ярослава, Романюка Віктора, а також за підтримки  інших підприємців  Коднянської, Вертокиївської, Миролюбівської сільських рад було напередодні свята надано продуктові набори ста шести людям цих сільських рад, які знаходяться на обслуговуванні терцентру.

Бажаю директору  Мельнику Олександру Петровичу та працівникам  територіального центру міцного здоров’я,  творчої наснаги  та  повернення до них сторицею  тієї  турботи і тепла, які вони віддають своїм підопічним.

Л. А. Андрієць,

соціальний працівник ТЦ ЖРДА

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.