Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

НАРЕШТІ СЕЛЯНИ РЕФОРМОВАНОГО КСП «ВЕРТОКИЇВКА» СТАНУТЬ ВЛАСНИКАМИ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ

На позачерговій сесії Житомирської районної ради, яка відбулася 29 вересня, депутати затвердили технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки  земельних ділянок  загальною площею 106,8500 га, які перебувають у спільній частковій власності громадян – членів реформованого КСП “Вертокиївка”.

Після тривалої дискусії з цього питання, депутати навіть зробили перерву в засіданні сесії, щоб зважити аргументи двох сторін. Опоненти прийняття цього рішення стверджували, що нормативно грошова оцінка занижена.

Уповноважена особа співвласників земельних паїв реформованого КСП «Вертокиївка» Алла Сергіївна Лисенко після прийняття рішення  пояснила кореспонденту «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ»:

IMG_3507

– У районної ради не було юридичних підстав відмовити у затвердженні нормативної грошової оцінки, бо це земля людей. Нормативна грошова оцінка землі  розроблена по новій методиці відповідно до чинного законодавства.

IMG_3497IMG_3500

IMG_3499IMG_3514

Тетяна Халімон як співвласник ТОВ “Вертокиївка-хміль” (товариство веде на цих землях господарську діяльність – вирощує хміль)  неодноразово заявляла, що  у  договорі оренди земельних паїв буде обумовлена фіксована орендна плата у 2000 гривень за кожну земельну ділянку (близько 10 соток), орендна плата при тому  буде індексуватися.

Коли збори пайовиків погодять весь пакет технічної документації по розпаюванню, вони зможуть підписати проект узгодження меж своїх ділянок, отримають кадастрові номери. Усі витрати з оформлення права власності  на земельні паї  візьме на себе ТОВ «Вертокиївка-хміль». За кожним співвласником буде зареєстровано право власності і лише тоді можливо укласти договір оренди землі з кожним.

Ми вітаємо рішення депутатів районної ради. Головне, чого ми прагнули –  щоб люди набули право власності на землю і змогли нею розпоряджатися у правовий, законний спосіб.

Детально читайте у наступному номері «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ».

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.