Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

СЕРГІЙ МИКИТЮК ПРИВІТАВ ВІЙСЬКОВИХ З РІЧНИЦЕЮ ЧАСТИНИ

 27 вересня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення четвертої річниці з дня створення військової частини А1262, що дислокується в смт Гуйва, та привітав командування та особовий склад підрозділу з нагоди свята.

Урочиста частина заходу пройшла в клубі частини, де зібралися офіцери, прапорщики, старшини та солдати батальйону, гості та запрошені. Відкрив урочистості командир частини підполковник Олександр Намлієв.

С. Микитюк подякував особовому складу батальйону, третина якого наразі виконує бойові завдання у зоні АТО, а третина готується до ротації за високий професіоналізм та бойову злагодженість в умовах неоголошеної війни та належне виконання військового обов’язку із захисту територіальної цілісності держави на сході нашої країни та нагородив кращих з них відзнаками райдержадміністрації. Голова РДА висловив вдячність керівництву частини та особисто О. Намлієву за належний рівень співпраці та великий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді.

С. Микитюк побажав усім, аби серед наших військових не було бойових втрат, був мир, а рідна Україна розвивалася та процвітала.

 

Юрій ОГІРЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.