Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

28 вересня голова райдержадміністрації С. М. Микитюк провів чергову колегію райдержадміністрації, яка розглянула ряд питань роботи управлінь та відділів РДА, звіти про хід виконання Програми залучення інвестицій в економіку Житомирського району за І півріччя поточного року (інформація начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА О. Б. Гречко), про підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року (начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Ф. В. Янєв), про стан надання медичної допомоги населенню Житомирського району (головний лікар КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради  Т. Д. Собко, співдоповідь головного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Житомирської районної ради» Г. В. Горбенка)  та про стан виконання розпорядження голови РДА щодо заходів з підготовки та організованого проведення весняно-польових робіт у 2017 році (начальник управління агропромислового розвитку РДА В. М. Оржехівський).

Участь у роботі колегії взяли голова районної ради С. Г. Крутій, начальник районного відділу ГУНП України в Житомирській області О. С. Крошко, керівники структурних підрозділів РДА, начальники комунальних підприємств Новогуйвинського, Озерного та Високої Печі, сільські голови.

P9280969P9280967

Рішеннями колегії відповідальним посадовим особам надані доручення для забезпечення заходів, направлених на виконання поставлених завдань у економічній, житлово-комунальній та медичній сферах.

P9280977P9280975

 

 

 

 

Докладно про роботу колегії РДА – у газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.