Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У ІВАНІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

23 вересня відбулося святкування Дня села Іванівка. Біля сільської ради зібралося багато жителів та гостей, щоб усією дружною родиною відзначити цю знаменну подію. А особливо радувала зір непосидюча дітвора, для якої були організовані розваги.  


З вітальною промовою до громади звернулася сільський голова Лариса Кузовкова, яка висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто  конкретними справами допомагає у благоустрої села. 

Економічного процвітання  Іванівці та здоров’я, родинного щастя, благополуччя його мешканцям побажав голова Житомирської РДА Сергій Микитюк.

P9230655

Депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк  відзначив, що представляючи місцеву громаду, вирішуючи її проблеми, він  переконався, що Іванівка – це село щирих та прекрасних людей.

P9230663P9230643

Помічник-консультант народного депутата України Віктора Развадовського Олександр Українець передав громаді Іванівки вітання від В.Развадовського, а також повідомив, що народний депутат профінансував дитячий майданчик для села.

Для Барашівського та Іванівського ФАПів ПП «Давидівський гранкар’єр» подарувало копіювальні пристрої.

На святі привітали подружжя Миколи  Михайловича та  Софії Михайлівни Макарчуків, які  прожили в мирі, злагоді та любові 60 років.

P9230667P9230648

– Я народилася і живу у селі Іванівка. Свято села започатковано не так давно, але це дуже приємне свято, – сказала Людмила Вакулюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА. – Зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку – від малого до великого.

Для мешканців та гостей свята виступив гурт «Джерела».

P9230654

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.