Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

МИРУ В УКРАЇНІ – БУТИ!

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, ухвалений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.

 Не залишилися байдужими до цього й учні Новогуйвинської гімназії. Лідери центру «Патріот» (юні джури команди «Дружня сила»)  стали ініціаторами проведення акції «Голуб миру», яка спрямована на привернення уваги гімназистів до питань збереження миру, забезпечення прогресу людства, дотримання принципів гуманності і свободи.

Власноруч діти виготовляли голубів миру із синього та жовтого паперу, на яких залишали  щирі та відверті побажання добра, щастя.  Було оформлене велике пано у формі серця, що символізувало єдину Україну. Учні 5-11 класів клеїли голубів на синьо-жовтий стяг та повітряні кульки, які   випустили у небо як послання миру. Своє бачення миру гімназисти втілили й у малюнках на асфальті. Більш широке поняття миру й основних його цінностей було розглянуто на виховних годинах для старшокласників.

Захід справив глибоке враження на учасників, адже сприяв утвердженню в душах дітей почуття любові, поваги, взаєморозуміння до ближнього, навчив учнів самостійно мислити, спілкуватися, дружити. Усі діти були об’єднані єдиною метою: стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежать від миру та безпеки. Ніхто не залишився байдужим!

 О. Ф. ЯРОШЕНКО,

 заступник директора з виховної роботи 

Новогуйвинської гімназії,

І. Л. ГАЛІЦЬКА,

 педагог-організатор

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.