Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ФЛЕШМОБ У СІНГУРАХ: «ХАЙ БУДЕ МИР В УСЬОМУ СВІТІ!»

Малюнками на асфальті, танцями, піснями, що розривають душу, віршами та прозою багатьма мовами світу і, зокрема, російською, зважаючи на підступну неоголошену воєнну агресію Російської Федерації проти України, учні, їх батьки та працівники Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 вересня перед Житомирським районним будинком культури під час флешмобу, присвяченого Міжнародному дню миру, закликали політиків планети Земля вирішувати наявні проблемні питання виключно у мирний спосіб, відмовитися у своїй діяльності від насильства та застосування зброї. І не лише цього дня.

На прикрашеному білосніжними голубами символічному Дзвоні Миру, виготовленому школярами, усі бажаючі залишили заклики до “сильних світу цього” задуматися над значенням миру для людства, докласти максимум зусиль задля збереження краси нашого спільного дому.

2228

До слова, перший Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів – був відлитий з монет, пожертвуваних дітьми усіх континентів, орденів, медалей та інших почесних відзнак людей багатьох країн. Він встановлений у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку та містить надпис “Хай живе загальний мир в усьому світі!”.

У повному складі захід сінгурівців підтримали депутати фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” у Житомирській районній раді Віктор Загладько, Василь Козел, Антон Михайлов та Василь Стах.

172

“На жаль, ми на власному житті пізнали лихоліття війни, яка прийшла звідти, звідки її не чекали. Від імені колег-депутатів висловлю вам, жителі прекрасного села Сінгури, щирі слова вдячності за цю акцію, а нашим військовим за те, що ціною власного здоров’я і, навіть, життя зупинили та самовіддано стримують поширення територію нашої неньки-України, а також, не виключено, що й в інші країни Європи, полум’я війни зі Сходу. Відтак, ми не мали права проігнорувати організований вами не вперше флешмоб з надзвичайно актуальної теми. Спасибі вам за запрошення, бажаю усім народам Землі виключного мирного неба та засвідчую нашу спільну готовність будувати безпечний і справедливий світ”, – наголосив у виступі Віктор Загладько. А щоб добавити у життя учнівського та педагогічного колективу Сінгурівської ЗОШ яскравих барв, депутат подарував школі давно бажаний багатофункціональний кольоровий принтер фірми “Сanon”.

8

Хвилиною мовчання учасники заходу під музичну композицію “Пливе кача по Тисині” вшанували пам’ять жертв війн і збройних конфліктів.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.