Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

«КРАЩОЇ, НІЖ РІДНА ЗЕМЛЯ – НЕМАЄ!» Оліївка відсвяткувала День села

21 вересня – православне свято Пресвятої Богородиці. Зазвичай у ці дні не працювали, а після молитов збирали веселі гостини. Так і вирішили вчинити в Оліївці – у цей день святкували День села. А на гостини до Оліївки цього дня завітали голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, голова асоціації сільських голів Житомирської області, сільський голова Глибочиці Сергій Сокальський, депутат обласної ради Руслан Павлюк, Кам’янський сільський голова Валерій Петрук, Василівський сільський голова Петро Андросович.

«Це свято всіх, хто народився і виріс у цій благодатній місцині, хто пережив тут і щасливі, і складні часи, але зараз щиро радіє і гордий тим, що село росте і розвивається. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб зростав наш економічний та культурний потенціал, кожен з нас – частина великої родини».

P9210400P9210395

Так сказав, вітаючи гостей та жителів сільської ради, що зібралися у місцевому Будинку культури, Оліївський сільський голова Михайло Скок. – Наша сільська рада пройшла процес об’єднання: відтепер існує об’єднана територіальна громада з центром у Оліївці, яка складається з Кам’янської, Оліївської  сільських рад Житомирського району та Троковицької сільської ради Черняхівського району. Ми об’єдналися територіально, і маємо об’єднатися в любові до Батьківщини, на шляху до всебічного розвитку наших населених пунктів. Для цього у нас є все – працелюбні, талановиті люди, економічні та фінансові можливості.

P9210401P9210416

Голова райдержадміністрації С. М. Микитюк вручив подяку сільському голові М. І. Скоку та, вітаючи жителів села, сказав: – Приємно бути тут, серед вас – всіх, хто любить свій край і працює для його розвитку. Оліївська сільська рада – одна з тих, що потужно розвиваються: збільшуються надходження до бюджету, приходить бізнес, інвестиції, в тому числі іноземні, створюються нові робочі місця. Об’єднуючись, громади йдуть вірним шляхом: держава сприяє їхньому розвиткові. Я бажаю вам впевненості у своїх силах, у завтрашньому дні, бути щасливими на своїй чудовій Оліївській землі.

Усі гості, що виступали на святі, бажали жителям сільської ради здійснення планів і мрій, з впевненістю у тому, що прийдешнє буде щасливим і світлим – під мирним небом. Оліївка – самобутнє українське село, багате на ресурси, насамперед – людські, попереду – краще майбутнє.

P9210417

P9210387P9210432

Дню села була присвячена виставка квітів у Оліївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, оглянути яку запросив гостей директор О. Г. Шевчук, на майданчику біля Будинку культури розмістилися веселі атракціони для дітей.

P9210384P9210438

У святковому концерті взяли участь аматори сцени з Оліївки, Довжика, Кам’янки, а на завершення присутніх розважив  виступ весільного гурту «Чіп» з Хорошівського району – переможця шоу «Україна має талант», один з учасників якого сказав: «Ми проїхали з виступами від Венеції до Башкортостану – але кращої, ніж наша земля – немає»!  І це справді так, коли в Україні є такі гарні села!

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

P9210424P9210629

P9210436P9210599

P9210579P9210580

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.