Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ТРОЯНОВА

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня згідно з Указом Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94. У Житомирському районі пройшов ряд заходів, приурочених до цього дня, серед них – і  змагання з міні-футболу.

У суботу, 16 вересня серед молоді району відбувся відкритий Чемпіонат Житомирського району з міні-футболу «Кубок Троянова», присвячений Дню фізичної культури та спорту. Змагання відбулися на спортивній базі села Троянова. У змаганнях взяло участь 6 команд: з с. Двірець, с. Рудня-Городище, с. Головенка, смт Озерне, 2 команди з с. Троянова.

DSC_0003

Переможцем змагань стала Троянівська команда, друге місце посіла команда смт Озерне, третє – інша команда Троянова, далі Двірець, Головенка, Рудня-Городище.

Команда-переможець та команди-призери нагороджені кубком, дипломами та винагородами, які вручив Троянівський сільський голова Білеуш Микола Іванович. Кращим футболістом визначено гравця команди с. Двірець Цал-Цалка Василя, який був нагороджений кубком та грошовою винагородою.

DSC_0095

Райдержадміністрація профінансувала витрати на харчування учасників змагань, суддів, медичного працівника. Троянівська сільська рада взяла на себе витрати на придбання кубку, дипломів, забезпечила грошові винагороди призерам  змагань.

Троянівська сільська рада забезпечила гарні умови для проведення цих змагань.

Змагання пройшли у дружній, доброзичливій атмосфері.

 

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді

та спорту Житомирської райдержадміністрації                                       І. О. МИРНА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.