Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СВЯТО ЛЮДЕЙ, ВІДДАНИХ РІДНІЙ ПРИРОДІ

Як завжди, урочисто та піднесено відзначили працівники лісу району своє професійне свято. Це свято людей, хто з чистими помислами приходить працювати до лісу, людей, відданих своїй професії та рідній природі! 15 вересня актова зала головного офісу державного підприємства «Житомирський лісгосп» зібрала далеко не всю велику сім’ю лісівників району, яка є набагато більшою – незважаючи на свято, охоронці лісу завжди на варті.

  

Як відзначив у своєму привітальному слові директор ДП «Житомирський лісгосп» Руслан Анатолійович Карчевський, напередодні професійного свята необхідно відмітити не просто результати роботи колективу лісгоспу, а наполегливу, напружену щоденну працю, з якої проростають великі успіхи.

P9150255P9150284

Приємно відзначити, що, згідно з офіційними даними Державного комітету статистики України, підприємство посіло 10 місце за показниками зовнішньоекономічної діяльності по товарній групі «Деревина та вироби з деревини», Житомирський лісгосп ввійшов до «Ліги кращих» 2016 року.

Серед 78 представників бізнесу Житомирщини з нагоди  Дня підприємця відзнаку від голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми отримав і наш лісгосп в номінації «Краще підприємство Житомирської області 2017 року».

P9150352P9150323

Запорукою успіху є злагоджена робота колективу, спрямована на постійний пошук нових, більш ефективних підходів до господарювання.

У 2017 р. обсяг лісовідновлення складає 355 га, в тому числі створено лісові культури на площі 260 га, віднесено під природне поновлення лісу 95 га. Догляд за ними проведено на площі 810 га.

Для проведення лісовідновлювальних робіт підприємство використовує власний садивний матеріал, вирощений на базовому лісорозсаднику. Лісгосп першим на Житомирщині та одним з перших в Україні 7 років тому розпочав вирощувати садивний матеріал із закритою кореневою системою, запровадив європейський метод вирощування сіянців та саджанців.

За 8 місяців 2017 р. надійшло від всіх видів рубок 82,4 тис. мᵌ ліквідної деревини. Рубками формування і оздоровлення лісів та іншими заходами охоплена площа у 1640 га, заготовлено 58 тис. мᶟ деревини.

Продукція підприємства в круглому виді сертифікована за системою FSC, що свідчить про економічно, екологічно і соціально збалансоване ведення лісового господарства.

Уже третій рік підприємство працює над нарощенням  випуску      продукції деревопереробки: здійснило заміну діючого деревопереробного обладнання,  створило власне сушильне господарство, а це і збільшення робочих місць та випуск конкурентоспроможної продукції, яка знаходить попит на ринку країни, та експортується до країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

За 8 місяців  2017 р. на лісопереробному комплексі перероблено 15,4 тис. мᶟ деревини (для порівняння  за відповідний період 2014 р. – 10,6 тис. мᶟ, ріст складає 45%), випущено  товарної продукції на 12,6 млн. грн.

За цей період реалізовано продукції на суму 56,5 млн. грн.

Підприємство є одним із бюджетоутворюючих в зоні своєї діяльності. Всього за  8 місяців 2017 р. сплачено 20,2 млн. грн. податків і обов’язкових платежів, а це ж заробітна плата вчителів, лікарів  та виплата пенсій.

Адміністрація підприємства постійно піклується про поліпшення умов праці, проводить оновлення  приміщень контор і садиб, направляються кошти на розвиток соціальної сфери підприємства – близько 2,0 млн. грн.

Наш колектив налічує 330 чоловік, середньомісячна заробітна плата – 6732 грн. Протягом цього року вона піднімалася вже двічі і за серпень склала 6920 грн.

За цими «сухими», на перший погляд, цифрами, стоїть нелегка праця наших працівників, які люблять свою справу і працюють для майбутніх  поколінь.

P9150320

Потрібно згадати про весь колектив, завдячуючи якому наше підприємство працює стабільно та ефективно. Вісім лісництв, автотранспортний цех, лісосклад, лісопереробний комплекс, базовий лісорозсадник і адмінперсонал працюють згуртовано та виважено.

P9150368P9150376

Підприємство веде активне суспільне життя. У поточному році нагороджене грамотами Житомирської ОДА та обласної ради  за благодійність та меценатство. Лісгосп отримав подяки за патріотичну позицію та надання гуманітарної допомоги жителям м. Авдіївки, від благодійного фонду «Берегиня Полісся» за допомогу дітям з особливими потребами.

P9150370P9150373

Сподіваюся, що і наступний період діяльності Житомирського лісгоспу буде сприятливий, оптимістичний, багатий лише добрими підсумками, показниками, справами   та звершеннями, – сказав на закінчення головний лісівник району Руслан Карчевський. – Бажаю подальших успіхів у Вашій нелегкій праці, віри і наполегливості у здійсненні всіх життєвих задумів та сподівань.

Участь в урочистому зібранні працівників лісу взяли керівники району – голова районної ради С. Г. Крутій та голова райдержадміністрації С. М. Микитюк. Від  Черняхівської райдержадміністрації житомирських лісівників привітала заступник голови Л. І. Заворотнюк.

Від Житомирської райдержадміністрації грамотами були відзначені майстри лісу П. М. Макарчук, М. І. Демчук, С. В. Пічкарьов, О. О. Мартинчук, помічник лісничого А. В. Заремблюк та водій Л. Й. Шпаківський, інженер з охорони та захисту лісу В. М. Білоцький. Від обласної держадміністрації грамоту отримала начальник відділу лісового господарства О. Л. Степаненко.

14-03-ad

– Ліс – це багатство, надане нам природою, але скільки зусиль треба докласти, щоб зберегти та примножити його! Ви своєю щоденною сумлінною працею зберігаєте та відновлюєте лісові площі. «Житомирський лісгосп» – державне підприємство, що активно розвиває виробництво, соціальну сферу, надає робочі місця, є одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств району. Я бажаю вам реалізації всіх планів, направлених на розвиток та процвітання підприємства, задоволення від своєї праці та впевненості у майбутньому – своєму, своїх дітей та онуків, – сказав голова райдержадміністрації Сергій Микитюк.

Від депутатського корпусу, апарату районної ради і від себе особисто щиро привітав працівників лісової галузі району голова районної ради Сергій Крутій, а також передав вітання від голови обласної ради.

P9150282

– За результатами діяльності підприємства «Житомирський лісгосп» у бюджет району за минулий період поточного року надійшло 10 мільйонів гривень. А це і покращення матеріальної бази шкіл, дитячих садочків, ремонт доріг та багато іншого. Прийміть слова вдячності і пошани за вашу працю для нинішніх та майбутніх поколінь, побажання, щоб збільшувалися потужності виробництва та продукція користувалася все більшим попитом на міжнародних ринках.

Грамотами Житомирської районної ради нагороджені старший майстер  лісу Богунського лісництва Колісніченко М. Ю., майстри лісу Українець М. В., Цалко П. Й., Бучинський О. І.,  верстатник Горай Д. Ю.

P9150357P9150338

P9150329P9150288

P9150360P9150331

Директор ДП «Житомирський лісгосп» Руслан Карчевський та голова профкому підприємства Руслан Драгомарецький вручили почесні відзнаки з нагоди професійного свята ряду працівників лісового господарства району. У своє  професійне свято головний інженер лісгоспу Сергій Бігула нагороджений Нагрудним знаком Державного агентства лісових ресурсів – «Відмінник лісового господарства України».

Бігула-2

По закінченні урочистої частини відбувся концерт майстрів мистецтва району – уславленого гурту  «Джерела» районного Будинку культури.

Ольга ПРИЛУЦЬКА

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.