Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ЕКСТРИМ – ТЕРИТОРІЯ СМІЛИВИХ!

У кінці травня цього року ми з групою молодих ініціативних хлопців та дівчат провели «екстрим-день», який проходив неподалік від сіл Ліщин   та Іванків. Такий захід проводили вже четвертий рік. За цей час  на «екстрим-дні» побували підлітки старших класів зі шкіл Іванкова, Туровця, Ліщина, Луки, Пісок.

Учасників ділили на чотири групи і кожен міг спробувати свої сили й пережити незабутні відчуття на ЗІП-лінії, батуті, при стрільбі з гвинтівки та лука. Потім разом розпалювали багаття, смажили сосиски і розмовляли про те, як вести здоровий спосіб життя.

эд_лещин эд_иванков

сосискипоход_2_общая

За минуле літо ми змогли провести три походи з ночівлею в наметах біля Ліщина та на березі Гуйви. Учасниками походів були підлітки з Зарубинців, Любимовки, Туровця, Іванкова, Ліщина, Млинища, Пісок. Ми надавали перевагу  дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей цих сіл. Всього побувало в походах майже 120 підлітків віком від 12 до 16 років. Але навіть в походах ми не могли без екстриму. Каталися на гігантській гойдалці, грали в бейсбол, вилазили по ящиках, ловили рибу, дивилися фільми під відкритим небом, сиділи біля багаття, знайомилися і заводили нових друзів.

возле-костравинтовка

ящикикачеля

У цьому році велика гойдалка викликала справжній фурор не тільки серед підлітків, а й дорослих. Крики, вереск, сміх, сльози – це ті емоції, які вириваються назовні, коли підліток сідає в спеціальну люльку, а через секунду вже дивиться на землю з висоти 8 метрів.

Складно передати ті почуття, коли одягаєш на себе страхувальну систему і вилазиш на платформу, щоб пристебнутися до троса та пролетіти 100 метрів з одного пагорба на інший. Емоції переповнюють і не залишають байдужим нікого. Кожен, хто хоч раз  їздив на нашій ЗІП-лінії, спочатку трохи побоювався, але назад вже повертався з посмішкою на обличчі.   Коли ж учасник потрапляє стрілою з лука в десятку, то це  додає йому впевненості в собі.

zip_линиялук

Хочу подякувати всім, хто був причетний до наших проектів і заходів. Особлива подяка тим, хто допоміг фінансово, і ми змогли докупити кілька наметів, спальних мішків та інший похідний інвентар, щоб більше дітей змогли піти з нами в походи. Дякую нашим кухарям, які готували смачну і поживну їжу. Дякую всім, хто був учасником наших заходів.

Сподіваюся, що в майбутньому у нас буде більше можливостей провести весело і корисно новий «екстрим-день». Якщо ви бажаєте отримати задоволення від руху, перевірити себе на спритність, відчути смак адреналіну або просто повеселитися від душі, чекаємо на вас!

 

Роман ПЕТРОЖИЦЬКИЙ,

організатор «екстрим-дня»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.