Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ДЯКУЄМО ЗА ВЕСЕЛИЙ ВІДПОЧИНОК У ФРАНЦІЇ!

Доброго дня, шановна редакціє «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ»! До Вас звертаються жителі сіл Лука і Млинище Стенюк Наталія та Степанюк Наталія. Ми хочемо розповісти про чудовий відпочинок наших дітей Маринки та Олександра цього літа у Франції в регіоні О-де-Франс.

 На початку 2017 року ми дізналися про діяльність французької асоціації «Нор- Па-Де-Кале – Чорнобиль», яка займається організацією оздоровлення та відпочинку дітей у Франції. Ця асоціація на благодійній основі влаштовує відпочинок дітей з сімей, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Наші діти вперше отримали можливість оздоровитися та відпочити за кордоном. Звичайно, у нас були побоювання та хвилювання, але впевненість та бажання наших дітей заспокоїли нас. Тамара Петрівна Воробей (керівник українського відділення) додала нам оптимізму.

Фото1

Діти повернулися з чудовими враженнями від поїздки. Вони відпочивали у прекрасних сім’ях, де до них поставилися з турботою та любов’ю. Вони познайомилися з культурою Франції, традиціями та пам’ятками.

Ми, батьки та наші діти, дуже вдячні французькій асоціації «Нор-Па-де-Кале  – Чорнобиль», її президенту Роже Декаму, організаторам з французької сторони та родинам, які приймали наших дітей, за незабутній відпочинок та можливість покращити здоров’я нашим  дітям, за їхній гарний настрій та прекрасні враження від подорожі.

фото2

Ми щиро вдячні усім людям, які займаються такою нелегкою, але дуже важливою і відповідальною справою.

Велика Вам подяка та низький уклін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.