Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Оксана ШАХОВА: «СПОДІВАЮСЯ, ЩО ОЛІЇВСЬКА ОТГ БУДЕ УСПІШНОЮ»

Оксана Петрівна Шахова народилася в Івано-Франківській області. Закінчила Житомирський інститут ім. Івана Франка та філіал Київського інституту статистики, обліку та аудиту. Працювала вчителем математики у школі, вчителем молодших класів, викладачем бухгалтерського обліку. З 2006 року – провідний бухгалтер ПАТ «Житомиргаз».

На останніх виборах до місцевих рад О. Шахову було обрано депутатом Житомирської районної від Радикальної партії Олега Ляшка. Нині вона заступник постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

 

– Свої можливості як депутат  спрямувала передусім  на вирішення проблем  Оліївської школі, де за кошти районного бюджету були замінені вікна та двері, придбані мультимедійні дошки та телевізори, – розповіла О. Шахова. – Фактично усю бюджетну квоту, а це майже 300 тисяч гривень, було використано для потреб школи. Тісно співпрацюю з Оліївським сільським головою Михайлом Іллічем Скоком та директором місцевої школи Олександром Григоровичем Шевчуком.

Протягом двох років, відколи є депутатом, до мене зверталося чимало виборців з Оліївки та Світина. З коштів на виконання депутатських повноважень допомагала людям, які потребують лікування.

Звичайно, особлива увага – приділяється найбільш уразливій категорії – людям літнього віку, які найчастіше звертаються за допомогою.

 – Ваше ставлення до створення Оліївської ОТГ, вибори до якої відбудуться в кінці жовтня?

– У нас часто бояться змін. Децентралізація, об’єднання громад страхають людей.  Однак, сподіваємося, що ці зміни будуть на краще. Села, які увійшли в Оліївську ОТГ, мають значний потенціал, а тому ця громада має усі можливості стати успішною. Усе буде залежати від того, кого оберуть сільським головою, хто стане депутатом.

– У вас є наміри взяти участь у цих виборах?

– Так, буду балотуватися в депутати Оліївської ОТГ. Я живу з родиною в Оліївці, а тому є бажання прислужитися громаді вже у якості сільського депутата. Що скажуть люди під час голосування, їм вирішувати.

Мій обов’язок – робота із людьми і для людей. Вважаю, що депутат повинен завжди бути відкритим і чесним із виборцями, приймати рішення тільки в їхніх інтересах і відстоювати їхні права.

 

Олексій ПРОЦЕНКО

На фото: Оксана Шахова, Оліївський сільський голова Михайло СКОК, директор Оліїівської ЗОШ І-ІІ ступенів Олександр Шевчук.

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.