Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сергій Козачок: «Очолювати бібліотеку має людина з великим почуттям патріотизму й любові до рідної країни»

12 вересня 2017 року в Чуднові за участі свободівців, депутатів Житомирської облради Сидора Кізіна, Максима Вілівчука, депутата-свободівця Чуднівської міськради Сергія Козачка відбулась зустріч з працівниками бібліотеки та новопризначеним директором.

Працівники закладу вже понад три роки скаржаться на співробітницю, яка пропагує антидержавницькі погляди та настрої й вже зараз є повноправним керівником закладу.

На обговоренні було зазначено про присутність масових порушень у призначенні конкурсної комісії щодо обрання директора бібліотеки.

«Серед працівників бібліотеки виступила на підтримку обраного директора Оксани Киричук лише одна людина. Всі інші висловили їй недовіру. Сидір Кізін запропонував колективу за тиждень знайти спільну мову, налагодити стосунки. Якщо цього не відбудеться – далі буде.

Під-час-обговорення-(1)

Найцікавіше те, на виставку яких книг ми сьогодні натрапили в бібліотеці.  Книги про КПРС, комунізм, що стоять на видному місці, так званий “Золотий фонд” Чуднівської бібліотеки у читальному залі. Мабуть, сюди закон про декомунізацію не дійшов. І хтось після цього щось буде говорити про патріотизм у нового бібліотечного керівництва… Тому, може, й не дивно, чому працівники бібліотеки звинувачують Киричук в антиукраїнських поглядах.

У-Чуднівській-бібліотеці

Моя думка: очолювати бібліотеку має людина з великим почуттям патріотизму й любові до рідної країни», зазначив очільник Чуднівського районного осередку ВО «Свобода» Сергій Козачок.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.