Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У САДКАХ ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИК ГЕРОЯМ УКРАЇНИ

10 вересня на День села у Садках відкрили пам’ятний знак «Героям, захисникам України».

 

– Ідея спорудження пам’ятного знаку належить депутатам Садківської сільської ради. Її реалізація – усвідомлення нами важливості ратного подвигу захисників нашої Батьківщини, шана тим, завдяки кому ми маємо змогу радіти посмішкам дітей, під мирним небом відновлювати будинки культури, будувати дитячі садочки, закладати парки, – наголосив у своєму виступі Садківський сільський голова Михайло Яромов. – 23 жителі Садок захищали  українську землю після збройної російської агресії.

На відкриття пам’ятника героям завітали бійці 95-ї окремої Житомирської десантно-штурмової бригади, заступник голови Житомирської райдержадміністрації Микола Козарчук, депутати Житомирської районної ради Василь Козел, Віталій Рожко та Василь Стах.

1-(5)

– У мене немає жодних сумнівів у тому, що більше ніхто і ніколи не буде назначати для нас героїв. І не треба нас закликати не переписувати історію. Бо її – справжню історію України – ми тільки почали писати: і спорудженням ось таких пам’ятних знаків, навіть за розмови про які ще кілька десятиліть тому могли безслідно стратити у радянських катівнях чи вивезти до Сибіру цілі родини, і, на жаль, кров’ю та життями наших військових, які на Донбасі відстоюють незалежність і територіальну цілісність Української Держави, – сказав керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” у Житомирській районній раді  Василь Стах.

«Сьогодні славні традиції пращурів гідно продовжуєте та примножуєте й ви, теперішні мешканці Садок. І тому славне село патріотів, господарів, щедрих і роботящих людей попри всі труднощі, розвивається й красивішає, стає заможнішим і ошатнішим. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ рідного вам населеного пункту, зберігається його героїчна історія та закладається майбутнє… Хай ваше життя буде повне здоров’я і радості! Непохитної віри вам у щасливе майбутнє рідної землі! Нехай процвітають Садки і продовжують відновлюватися духовні традиції вашого села!» – від щирого серця побажав жителям села-іменинника учасник бойових дій, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Віктор Развадовський у вітальному листі.

2-(1)21-(1)

Також народний депутат України подарував садківській громаді ікону Покрови Пресвятої Богородиці – захисницю українських воїнів ще з часів козацтва.

Почесні грамоти Житомирської райдержадміністрації за високі досягнення у роботі жителям Садок, і, зокрема, сільському голові Михайлу Яромову вручив Микола Козарчук.

Обряд освячення пам’ятника провів настоятель місцевої УПЦ КП отець Віталій.

Після відзначення подяками, премія та цінними подарунками сільської ради учасників АТО і переможців чисельних номінацій за підсумками року, прекрасною патріотичною концертною програмою жителів і гостей Садок порадували солісти жіночого колективу “Малахівчанка”, народного аматорського гурту “Джерела” та заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки, сини легендарного українського співака Назарія Яремчука.

4236

Завершилося святкування Дня села у Садках дискотекою та яскравим феєрверком.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.