Сьогодні: 18 квітня 2021 року - неділя

wordpress themes.

У ГЛИБОЧКУ ВІДБУВСЯ РИБАЛЬСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КАРАСИК-2017»

Ювілейний п’ятий фестиваль з рибальства «Карасик-2017» серед дітей віком від 6 до 16 років провело приватне підприємство «Глибочанське-ОСМВ». Визначна подія відбулася 28 серпня і співпала із урочистим відзначенням дня с. Глибочок.

Традиційно о сьомій годині  ранку дітвора зібралася на місцевому ставу, щоб прослухати інструктаж по техніці безпеки, визначити свій сектор лову та підготувати усі необхідні знаряддя до початку конкурсу. Ані сильний вітер, ані прохолодна погода не зупинили дітей, і всі зареєстровані учасники прибули на старт вчасно з гарним настроєм і серйозним налаштуванням на перемогу. Чи то ювілейний п’ятий фестиваль, чи то день народження села, чи все ж свято Успіння Пресвятої Богородиці посприяли тому, що риба ледь не вистрибувала на берег сама. Цього року змагання були чи не найемоційнішими за всі попередні: тут і ламалися вудки, і обривалися рибальські снасті, і зривалася риба, загалом, усе як в найкращих пригодницьких сюжетах голівудських фільмів.

По завершенню змагань головний суддя змагань, депутат Житомирської районної ради  Віктор Анатолійович Дєньга разом із директором ПП «Глибочанське-ОСМВ» А. В. Міненком  провели фінальний підрахунок ваги виловленої риби кожного із учасників та пригостили дітей смачною рибальською ухою.

9988

Нагородження переможців та учасників відбувалося на урочистому концерті, присвяченому Дню народження с. Глибочок, який святково відкрила сільський голова О. І. Неподобна. На святі були присутні і почесні гості – голова Житомирської районної ради С. Г. Крутій та начальник управління агропромислового комплексу Житомирської РДА  В. М. Оржехівський. Переможцем  із загальною вагою виловленої риби 6 кг 600 г  став десятирічний Олександр Куліш.

IMG_20170828_182147

Друге місце з виловом 6 кг 150 г посів 15-річний Денис Гончарук, який також став переможцем в номінації «Найбільша виловлена риба», йому вдалося витягнути коропа вагою 4 кг 150 г.

Третє місце дісталося 13-річному Олександру Коткову із загальною вагою виловленої риби 4 кг 600 г .

У номінації «Наймолодший учасник змагань» нагороджено дев’ятирічного Валентина Дацевича. Призами для учасників були брендовані футболки, бейсболки, спінінги, вудки, рибальське приладдя, медалі, кубки, а також пам’ятні дипломи.

Місцеві солісти-аматори задавали гарний тон святу, а тому настрій присутніх лише покращувався. Варто відзначити цікавість та різноманітність конкурсів, а тому гості не лише насолоджувалися виступами артистів, але й досхочу розважалися.

Після концерту місцеві господині частували гостей різноманітними смаколиками власного приготування, кавунами, морозивом та цукерками, а професійний кухар, учасник АТО А.В. Омельченко, який приїхав зі столиці на запрошення керівників ПП «Глибочанське-ОСМВ», пригощав усіх справжнім аджарським пловом.

Загалом, свято видалося на славу і ми сподіваємося, що наступного року день народження с. Глибочок та риболовний фестиваль зможуть об’єднати ще більше жителів та гостей сіл Глибочок та Крута.

Ірина КАРПЕНКО

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.