Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

СУБСИДІЮ ПРИЗНАЧАТИМУТЬ ЗА УМОВИ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

 Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017  №300  «Про  внесення  змін  до деяких постанов Кабінету Міністрів України»  передбачено монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення.

Для отримання коштів необхідно в період   до 1 вересня цього року подати до управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації (м. Житомир, вул. Б. Тена, 16, каб. 12) або до виконкому сільської (селищної) ради за місцем проживання заяву (довільної форми), на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність, де вказати або банківський рахунок, або відділення пошти, куди повинні перераховуватися кошти.

Отримувач субсидії має самостійно обрати уповноважену банківську установу, через яку проводяться виплати соціальних допомог і пенсій, та відкрити рахунок. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути вже відкритим.

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, у травні органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня проведуть на новий опалювальний сезон. За наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у субсидіантів, яка накопичилися в минулому – до оформлення допомоги, субсидію на наступний період 2017-2018 рр. призначатимуть за умови її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу. У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Управління праці та соціального

захисту населення Житомирської райдержадміністрації

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.