Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ МОЖУТЬ РЕАЛІЗУВАТИ БІЗНЕС-ПРОЕКТИ ІЗ ЧАСТКОВИМ ВІДШКОДУВАННЯМ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації  Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

«Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки.

Передбачається часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва».

Також додається, що компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною  3 статті 55 Господарського кодексу України.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

зареєстровані на території Житомирської області;

не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць;

працюють у межах видів діяльності, визначених вищезазначеним Порядком.

Претенденти отримали кредити на:

придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;

модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

удосконалення системи управління виробничим процесом;

впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

розроблення нових видів продукції (товарів);

промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Банки-партнери даної програми – ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк» та ПАТ АБ «Укргазбанк».

Усі документи необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної  адміністрації  до 21.08.2017 року, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 204.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-92, 47-46-32, або відділ економічного розвитку і торгівлі  Житомирської райдержадміністрації, тел./факс: 42-46-95.

–  Ми готові підтримувати бізнес. Не тільки іноземних інвесторів, а й житомирських підприємців.

З цього року розпочинаємо програму компенсації – в середньому 12,5%  (розмір облікової ставки НБУ на дату підписання договору) – від кредиту сумою до 750 тис. грн.

Тобто фактично підприємці можуть отримати дешевий кредит та повернути до 93 тис. грн. від суми позики, якщо вони зареєстровані на території області, створюють нові робочі місця та займаються обробленням деревини, виготовленням виробів з деревини, виробництвом меблів, харчових продуктів, обробкою декоративного і будівельного каменю, – прокоментував внесення змін від 27.07.23017 р. у рішення обласної ради від 06.04.17 № 555  «Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 22.12.16 № 417 «Про комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки» голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Олена КВІТКО

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.