Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ОРГАНИ ВЛАДИ КОНТРОЛЮЮТЬ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

10 серпня у голови райдержадміністрації С. М. Микитюка була проведена оперативна нарада з питання забезпечення ліками громадян Житомирського району за державною програмою «Доступні ліки» та пільгових категорій громадян, які хворіють на окремі хронічні захворювання. У нараді, крім представників медичних установ району, посадових осіб районної ради  взяли участь представники аптечних мереж, працюючих на території області та Житомирського райоу: ППФ «Санітас», КП «Аптека №127» та КП «Фармація»  Житомирської міської ради, КП «Аптека №118» Житомирської районної ради, ТОВ «Первоцвіт-фарм».

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності  медичним закладам укласти угоди з аптечними підприємствами, які працюють на території району, щоб забезпечити повну доступність лікувальних препаратів для пільгових категорій громадян за місцем їхнього проживання.

Головний лікар КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Г. В. Горбенко Житомирської районної ради та заступник головного лікаря Центральної районної лікарні Є. Д. Бурлаченко запевнили, що лікувальні заклади готові укласти договори з переліченими аптеками на відшкодування коштів за реалізацію ліків згідно з державними програмами.

  • Відшкодування вартості лікарських засобів здійснюється за рахунок коштів цільової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Для жителів району на 2017 рік розподілено 788 тис. грн., використано вже більш як 300 тисяч, і надходження район має освоїти, – сказав С. Микитюк.

Кожен житель району може безперешкодно звернутися до свого дільничного сімейного лікаря для отримання рецепта, який можна отоварити у більше ніж 20 аптечних пунктах та кіосках, розташованих на території району та в місті Житомирі.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.