Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РЕКОМЕНДУВАЛА УКЛАСТИ КОНТРАКТИ З ДИРЕКТОРАМИ ШКІЛ

Засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, охорони здоровя та соціального захисту населення відбулося 1 серпня.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради С. Г. Крутій, голова райдержадміністрації С. М. Микитюк, заступник голови районної ради О. М. Білецький, керівники комунальних підприємств та установ району, керівники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, представники громадськості та засобів масової інформації. Провів засідання голова постійної комісії О. П. Гребенюк.

Першим питанням комісія рекомендувала на сесію районної ради винести рішення про нагородження Потєхіна Анатолія Миколайовича (посмертно) найвищою відзнакою Житомирської районної ради – за заслуги у військовій та волонтерській діяльності, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті територіальної цілісності Української держави.

У питанні призначення головного лікаря Центральної районної лікарні депутати та присутні заслухали обох претендентів, які подали заяви. Це виконуючий обов’язки головного лікаря – заступник головного лікаря з медичної частини В. В. Ковальчук та головний лікар Червоноармійської центральної районної лікарні Т. Д. Собко.

P8019625P8019615

Після виступів кожного з кандидатів депутати – члени комісії проголосували за те, щоб рекомендувати сесії районної ради призначити Т. Д. Собка на посаду головного лікаря Центральної районної лікарні. Але питання буде винесене на сесію районної ради, де вже весь депутатський корпус заслуховуватиме кожного з претендентів та винесе рішення шляхом голосування.

P8019634P8019666

Більшістю голосів члени комісії виступили за реорганізацію Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ст. на загальноосвітню школу І-ІІ ступенів – після інформації начальника відділу освіти С. О. Давиденко, яка містила дані про те, що в Миролюбівській ЗОШ І-ІІІ ст. на 2017-2018 н. р. не планується жодного учня у 1 класі, а також у 8, 9, 10, 11 класах теж не буде учнів. Наступного навчального року в школі навчатиметься 31 дитина. Тому й виникла потреба у реорганізації школи у ЗОШ І-ІІ ступенів.

Депутати – члени комісії рекомендували призначити директором комунального закладу «Районний будинок культури» Житомирської районної ради О. О. Назарчук та укласти з нею контракт строком на 5 років.

P8019749

Викликало активне обговорення питання з укладенням контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району. З кожним з керівників ЗОШ у районній раді та райдержадміністрації були проведені попередні співбесіди, і за їхніми результатами визначено, на який термін укладати контракти. Ситуація, що виникла у Вертокиївській ЗОШ І-ІІІ ст., коли протилежні прохання до районної ради  були надані депутатом районної ради А. П. Лихотвориком та представниками батьківського комітету школи  – була винесена на обговорення. Якщо перший від імені ініціативної групи просив комісію не надавати дозвіл на подовження контракту з директором школи О. А. Бугайчук, то батьківський комітет виступає на захист директора. Голова постійної комісії О. П. Гребенюк підсумував, що питання про подовження контрактів директорам шкіл потрібно винести на сесію районної ради пакетом, зваживши при цьому на те, що велася копітка попередня робота з вивчення цього питання у райдержадміністрації, відділі освіти РДА спільно з представниками районного комітету профспілки працівників освіти, з чим погодилися члени комісії.

P8019620P8019685

P8019709

Депутати погодили проект рішення і рекомендували затвердити на сесії районної ради Районну цільову програму протидії захворюванню на туберкульоз на період 2017-2021 років, оскільки ситуація щодо поширення туберкульозу в районі залишається серйозною медичною та соціальною проблемою.   У рамках Програми, серед іншого,  буде розглянуто можливість виділення з районного бюджету коштів на придбання  нового рентгенапарата з функцією флюорографа для районної поліклініки.

В. о. головного лікаря ЦРЛ В. В. Ковальчук поінформував також про хід виконання Районної цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2017 роки. На початок 2017 року офіційно на обліку в районі знаходяться 154 інфіковані особи, з яких 7 дітей та  53 хворі в стадії СНІДу. Лікування супутніх захворювань з початку року отримала в умовах стаціонару КУ ЦРЛ 21 особа. Проводиться моніторинг поширення ВІЛ-інфекції, діє кабінет анонімного та добровільного обстеження на ВІЛ-інфекцію та інше. Інформація була взята до відома.

Депутати погодили внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Житомирському районі на 2016-2020 роки та до районної комплексної Програми соціальної підтримки сімей з онкохворими дітьми на 2016-2020 роки  – у частині збільшення загального обсягу фінансових ресурсів. Також рекомендовано внести зміни до районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2018 роки. Включивши до головних розпорядників коштів, крім Житомирської РДА, управління фінансів РДА, управління праці та соціального захисту населення РДА, селищну, сільські ради та ОТГ та додати у перелік пам’ятних знаків пам’ятники, меморіали, обеліски.

Питання щодо звернення депутатів районної ради 7 скликання до Житомирської ОДА з клопотанням при укладанні договорів на перевезення пасажирів по Житомирському району запровадити безконтактну систему оплати за проїзд шляхом встановлення валідаторів, яке розробила депутат Т. М. Парфентієва,  постійною комісією рекомендовано залишити на доопрацювання.

Останнім розглянутим питанням була пропозиція депутата В. М. Стаха прийняти звернення до Кабінету Міністрів України щодо вирішення  пільгового медичного забезпечення постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС громадян. Пропозиція надійшла з приводу того, що постановою, прийнятою 1 липня 2017 р., значно скорочено Національний перелік основних лікарських засобів для відпуску аптеками медикаментів за безоплатними рецептами. Постійна комісія схвалила текст звернення та рекомендувала розглянути це питання на сесії районної ради.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТЯ»

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.