Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У КЛІТЧИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

30 липня у Клітчині вперше відзначали день села. До Будинку культури  зійшлися місцеві жителі та мешканці сусідніх сіл.

– До цього ми проводили день села лише у Левкові, – сказав Левківський сільський голова Олександр Окоча. –  Відтепер і Клітчин, і Калинівка матимуть своє свято, адже  кожне село повинно знати свою історію, люди мають об’єднуватися  з добрими намірами, згадати свого діда-прадіда, визначитися, як жити  нам далі. До організації свята у Клітчині  доклав чимало зусиль депутат Житомирської районної ради Анатолій Давидов, якого добре знає місцева громада за його активну позицію щодо вирішення місцевих проблем.

IMG_2157IMG_2171

Мешканка Клітчина Інна Лозінська сказала, що після обрання сільським головою Олександра Окочі люди відчули до них увагу, у селах  підтримується порядок, ремонтуються дороги та соціальні заклади:

– А те, що у нас започатковане таке свято – це чудово. Особливо  радіють діти, для яких організовано різноманітні розваги.

IMG_2172IMG_2168

– Після того, як на місцях  почали розпоряджатися акцизним збором, у Левківській громаді ці кошти використовують за призначенням:  для  освітлення вулиць, ремонту клубів…  Якщо в селі є клуб і він працює, село живе, тут збираються люди, щоб порадитися, поспілкуватися,  вирішити свої питання, – говорить депутат Житомирської районної ради Анатолій Давидов. – Святкування, яке організувала громада села на чолі з Олександром Окочею, вдалося, бо пропущене через серце, через душу. І тому є відчуття радості і щастя від того, що хоча б на короткий термін кожен став частинкою цієї громади. Тому що тут все роблять гуртом – і святкують, і працюють. У такі моменти віриш, що Україна буде успішною державою.

Щасливі обличчя, дитячі посмішки та всеохоплюючий гарний настрій свідчили про те, що свято у Клітчині вдалося.

IMG_2178IMG_2169

 

Ірина КАРПЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.