Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДЗНАЧИЛА ЕФЕКТИВНЕ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ

28 липня голова райдержадміністрації С. М. Микитюк провів чергову колегію райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь голова районної ради С. Г. Крутій, керівники структурних підрозділів, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та підприємств району, сільські голови.

З першого питання – про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2017 року поінформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О. Б. Гречко. Загалом утримується позитивна тенденція росту показників у основних галузях господарського комплексу та забезпечується стабільність ситуації в соціальній сфері.

На території району функціонують 27 промислових підприємств, на яких працюють 4,5 тисячі чоловік. Продукції реалізовано на 46 відсотків більше, чим за той же період минулого року. Також працюють 2772 ФОП та 1270 юридичних осіб. З початку року зареєстровано 174 підприємства малого та середнього бізнесу, у той же час 126 юридичних осіб призупинили діяльність. Було виявлено 86 фактів, коли роботодавці не оформляли офіційно працівників. Заборгованість по заробітній платі у районі відсутня.

P7289602

Підприємствами району за 5 місяців поточного року реалізовано продукції на 578,2 млн. грн. Обсяг валової продукції сільськогосподарських підприємств за півріччя склав 7,6 млн. грн., що більше на 5,1 млн. грн., чим за той же період  минулого року.

Дуже актуальним є розвиток інвестицій: Олена Гречко звернулася до голів сільських рад, у чому її підтримав голова райдержадміністрації, з проханням налагодити діалог між сільськими радами і відділом економічного розвитку і торгівлі з метою ширшого інформування про інвесторів, які заходять на територію сільських рад, про вільні земельні ділянки для інвестиційних пропозицій. Сергій Микитюк закликав керівників структурних підрозділів РДА, яким колегія доручила вжити заходів з виконання Програми економічного і соціального розвитку району, вносити свої пропозиції для розробки нових програм.

Про стан виконання місцевих бюджетів району розповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Н. В. Ходоровська. За перше півріччя 2017 року до загального фонду бюджету району надійшло 89 975,2 тис. грн. власних доходів, з яких  понад план одержано  23 623,0 тис. грн. У порівнянні з тим же періодом минулого року надходження зросли на 9 226,6 тис. грн. У структурі надходжень доходів загального фонду найбільшу частку займає податок на доходи фізичних осіб – 49 508,6 тис. грн., акцизні податки – 18 473,8 тис. грн., єдиний податок – 9 031,2 тис. грн. Це найперспективніші джерела доходів до місцевих бюджетів. Резервні джерела надходжень – податок з доходів фізичних осіб, погашення заборгованостей з податкових зобов’язань, ефективне використання земель.

План на перше півріччя по власних доходах перевиконали всі 20 сільських та Новогуйвинська селищна ради. Якщо порівнювати з відповідним періодом минулого року, збільшили надходження доходів загального фонду 15 місцевих рад. Найбільше зростання доходів  у Новогуйвинській селищній раді (+1 506,1 тис. грн.), Глибочицькій (+1 061,8 тис. грн.), Левківській (+698,1 тис. грн.), Оліївській (+604,3 тис. грн.), Кам’янській (+564,3 тис. грн.), Садківській (+424,8 тис. грн.) сільських радах.

Серед найбільших бюджетоутворюючих платників  району є завод «Кромберг енд Шуберт Житомир Україна», ДП «Житомирський бронетанковий завод», ДП «Житомирське лісове господарство», ТОВ «Житомиртепломаш».

Як виконується розпорядження голови райдержадміністрації «Про заходи щодо підготовки та організованого проведення весняно-польових робіт у 2017 році» доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В. М. Оржехівський. Цього року вдалося досягти приросту на 3 тисячі гектарів посівних площ, керівники сільськогосподарських підприємств району справилися з завданнями, управлінням надавалася організаційно-методична допомога щодо виконання прогнозованих показників. Наразі перебувають на шляху до  реалізації інвестиційні проекти з відкриття підприємств для утримання кіз у с. Гай та розведення хутрових звірів у с. Сінгури.

Разом з тим мають місце недоліки в роботі окремих суб’єктів підприємницької діяльності в частині дотримання ними вимог законодавства щодо ефективного і цільового використання наявних в районі сільськогосподарських угідь з виробництва продукції на територіях Василівської, Високопічської, Іванівської, Заможненської та Садківської сільських рад.

З усіх питань, які були розглянуті на колегії, прийнято відповідні рішення та спрямовані завдання керівникам структурних підрозділів РДА та пропозиції керівникам установ району.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.