Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Геннадій ЖУРАВЕЛЬ: «Я ЗІ СВОЇМИ ВИБОРЦЯМИ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ»

Геннадій Журавель у 2015 році вперше обраний депутатом Житомирської районної ради від села Левків (на фото в центрі).

У 1996 році Г. Журавель закінчив Державну агроекологічну академію України в м. Житомирі, нині працює на посаді головного спеціаліста  відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії  Житомирського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

 – Геннадію Миколайовичу, які завдання Ви ставили перед собою, ідучи в депутати районної ради? Що було у Вашій передвиборчій програмі, що викликало довіру?

– Завдання прості – максимально використовувати ті  можливості, якими буду наділений у разі обрання, щоб допомагати людям. Справа в тому, що якихось особливих тезисів я не придумував: я з сім’єю живу в  Левкові, мене багато років тут знають, часто зверталися до мене як до ветеринарного лікаря. Я просто щодня спілкуюся з людьми, які тут живуть, і вдячний жителям, які віддали голоси за мене.

–  З якими питаннями звертаються виборці найчастіше? Чи проводите Ви зустрічі з ними?

– Багато звернень надходить з приводу допомоги на лікування важко хворим, допомоги у різних господарських питаннях сім’ям учасників АТО. Я багато уваги приділяю підтримці молоді – гравців нашого футбольного клубу «Левків», стараюсь допомогти матеріально – коштами на придбання інвентаря, та підтримати морально, не забуваю і про учасників художньої самодіяльності Левківського будинку культури, їм потрібні костюми для виступів та інше.  Разом з депутатом районної ради Анатолієм Володимировичем Давидовим надали частину  коштів – з тих, які розподіляють депутати з перевиконання районного бюджету – на ремонт дороги Левків-Калинівка, на ремонт медичної  амбулаторії у Левкові.

На часі питання, яке піднімає наша громада – про аптечний пункт у Левкові, який зараз працює від Центральної районної аптеки.   Ми знаємо, яка ситуація склалася з Центральною районною аптекою – чи є перспективи розвитку у цієї комунальної установи?

Для того, щоб зберегти аптеку для жителів громади, від нас як депутатів  є пропозиції до районної ради: приміщення аптеки разом, звісно ж, з цільовим призначенням, передати на баланс Левківської сільської ради, щоб аптека стала комунальною установою сільської ради. Є можливість впорядкувати приміщення, навіть можна відшукати засоби сплатити ті борги, які є на цьому аптечному пункті – і налагодити нормальне функціонування  аптеки для мешканців Левкова та прилеглих сіл.

А взагалі – що стосується зустрічей з виборцями, якихось визначених днів та годин прийомів – мені немає необхідності це практикувати, тому що до мене можна звернутися у будь-який день, телефон мій завжди доступний, я завжди готовий вислухати та здійснити те, що у моїх силах та повноваженнях, щоб  допомогти.

Ви входите до фракції Аграрної партії та у постійну комісію районної ради  з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології, як Ви вважаєте, що реально на сьогоднішній день можна і треба зробити для розвитку аграрної галузі району?

 

–  Житомирський район, насамперед – аграрний, але здебільшого тут розвивається рослинництво – вирощування і збір врожаїв залежить від пори року. Більшу увагу слід приділяти розвитку тваринництва. Добре, що останнім часом активізувалося нарощування свинопоголів’я, але проблемним залишається питання вирощування великої і дрібної рогатої худоби, розвиток молочного скотарства. Так, свиней розводити вигідніше, але якщо створити нормальні умови, закритий режим роботи для тваринницьких ферм – можна нормально розвивати цю галузь, і в районі вже є позитивні приклади – на території Вертокиївської сільської ради молочно-тваринницька ферма дає сталий прибуток.

Районна Програма стабілізації і розвитку агропромислового комплексу розроблена ретельно та фахово, але у ній, на мою думку, більше уваги слід було б приділити підтримці та  стимулюванню розвитку тваринництва, зокрема нарощуванню поголів’я ВРХ. Порівняйте: трохи більш як двадцять років тому по 1000 голів корів було чи не у кожному колишньому колгоспі, а тепер – 1000 голів на весь район.

– Яке Ваше ставлення до скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення і запровадження вільного ринку землі?

– Не маю якогось однозначного, радикального погляду на цю проблему. З одного боку – обмеження на впровадження вільного ринку землі – це як би відгомін застарілих, комуністичних методів. Ринок землі потрібний, але вводити його можна лише після того, як буде достеменно, на основі законів, продумана адекватна нормативна грошова оцінка земель, щоб використовувати їх ефективно і прибуток отримувати. Необхідно спочатку законодавчо обмежити безконтрольний продаж, уникнути отих лазівок у законі, щоб не можна було скупити  землю за безцінь. Земля, за великим рахунком, повинна продаватись, але  щоб умови були однаковими для всіх, щоб не було, як зараз: розподілом земель одноосібно керує Держгеокадастр, а на місцях органи самоврядування не мають у цьому  достатніх прав.

– У якості депутата Ви відчуваєте підтримку місцевої влади, своїх колег-депутатів?

– Ми працюємо спільно для нашої сільської ради. Левківський сільський голова Олександр Окоча поступово втілює в життя плани, покликані розвинути населені пункти сільської ради, зробити життя в них комфортнішим. Багато вже зроблено, багато роботи попереду: ось зараз буде продовжуватися асфальтування доріг всередині села, в першу чергу тих, які  ведуть до будинків, де живуть  родини загиблих воїнів АТО. Ми тісно співпрацюємо з депутатом районної ради Анатолієм Давидовим та депутатом Русланом Павлюком, який у Житомирській  обласній раді представляє наш виборчий округ.

Виконувати сумлінно свої обов’язки, не чекаючи на якусь особливу подяку, старатися щось корисне зробити для кожної окремо взятої людини, яка звертається до депутата як до представника народної влади, для населеного пункту, де живеш сам та твої односельці  – у цьому сенс нашої роботи, і позитивні результати вартують затрачених зусиль.

 

 

Еліна ВАЦЕК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.