Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ ПРОПОНУЄ ПІДТРИМАТИ РАЙОННУ АПТЕКУ ТА ЗАПРОВАДИТИ БЕЗКОНТАКТНУ СИСТЕМУ ОПЛАТИ ЗА ПРОЇЗД

24 липня провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради С. Г. Крутій, голова райдержадміністрації  С. М. Микитюк,  а також депутати – члени інших постійних комісій районної ради – Т. Парфентієва, Я. Рєбдєв, Р. Мусійчук, провела засідання голова комісії Л. В. Вербило.

Депутати заслухали та обговорили 10 питань порядку денного, серед яких:

про стан виконання програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки; про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки; про угоду між районною та сільськими радами об’єднаних територіальних громад Житомирського району; щодо здійснення допорогових закупівель; про звернення до Житомирської обласної ради, Житомирської облдержадміністрації та Житомирської райдержадміністрації про скасування розпорядчих документів щодо умов допорогових закупівель; щодо звернення депутатів Житомирської районної ради до Житомирської обласної державної адміністрації з клопотанням при укладенні договорів на перевезення пасажирів по Житомирському району запровадити безконтактну систему оплати за проїзд шляхом встановлення у громадському транспорті валідаторів; про стан виконання звернень районної ради, що були прийняті на попередніх пленарних засіданнях.

З цих та інших питань інформували інспектор загального відділу апарату Житомирської  РДА  В. М. Загоровський, Ю. О. Мірошниченко – начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради,   С. О. Садовська – начальник відділу з юридичних питань, кадрового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради, Я. А. Рєбдєв – депутат районної ради,  Т. М. Парфентієва – депутат районної ради, Л. В. Вербило – голова постійної комісії.

P7249519

На розгляд наступної сесії районної ради, яка має відбутися 4 серпня,  члени комісії вирішили внести зміни до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, доповнивши її пунктами про збільшення суми коштів, які виділяються для матеріальної допомоги громадянам, та окремо виділити пункт про загальну суму коштів, які депутати матимуть право використати для погашення заборгованості перед кредиторами у комунальній установі «Центральна районна аптека».

Актуальним, на думку депутатів, є питання про угоду між районною та сільськими радами об’єднаних територіальних громад Житомирського району, така співпраця має бути оформлена юридично. Із створенням ОТГ поки що до кінця не врегульована сфера компетенції адміністративних підрозділів об’єднаних громад, звідси й виникає багато непорозумінь та недопрацювань – як приклад наводилося хоча б укладання контрактів з директорами шкіл та проведення мобілізаційної роботи. Цього весняного призову з двох ОТГ у районі не мобілізовано жодного призовника, хоча у кожній є спеціаліст, який відповідає за це, ( на відміну від попередніх років, коли з окремих сільських рад, які тепер увійшли до об’єднаних громад, кожного призовного сезону направлялися мобілізовані).

P7249541

Звернення до Житомирської облдержадміністрації, ініційоване депутатом Т. Парфентієвою, з клопотанням при укладенні договорів на перевезення пасажирів по Житомирському району запровадити безконтактну систему оплати за проїзд шляхом встановлення у громадському транспорті валідаторів, покликане здійснити ще одну спробу підрахувати кількість тих пільговиків, які користуються громадським транспортом, та уникнути виділення зайвих коштів на компенсацію перевізникам.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.