Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

МЕШКАНЦІ КОДНІ ПЕРЕКРИЛИ ТРАСУ ЖИТОМИР-МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ВОНИ ВВАЖАЮТЬ, ЩО У НИХ НЕЗАКОННО ВІДБИРАЮТЬ ЗЕМЛЮ

21 липня мешканці Кодні перекрили трасу Житомир-Могилів-Подільський, таким чином вони виявили протест проти дій головного управління Держгеокадастру в Житомирській області, рішеннями якого селян позбавили  землі.

Ситуацію роз’яснила Коднянський сільський голова Наталія БОВСУНІВСЬКА:

P7219515P7219518

– Суть в тому, що 2015-2016 роках  головне управління Держгеокадастру в Житомирській області  надало  людям накази  щодо надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки, якими вони користувалися багато років за межами села для подальшої приватизації цієї землі, це близько 50 мешканців Кодні. Відповідно – вони заключили договори з землевпорядними організаціями, сплатили кошти, але приватизувати землю не встигли. У червні цього  року  за заявами інших осіб  обласне управління Держгеокадастру видало накази дозволу на розроблення документації з землеустрою  на цих землях іншим людям, говорять, що атовцям, мені відомо, цим земельним ділянкам вже присвоєно кадастрові номери. Тобто, сільських мешканців фактично позбавили права на їхню землю, а це були, як правило, городи, які вони обробляли десятками років.

P7219484P7219465

Наскільки законні рішення земельного відомства, буде з’ясовувати робоча група, до якої увійдуть представники влади, Держгеокадастру та мешканці села, які вважають, що у них незаконно відбирають землю.

Детальну інформацію читайте в наступному номері газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

P7219504P7219489

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.