Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Наталія БУЧИНСЬКА: «НАВІЩО ВАМ СТІЛЬКИ ГРОШЕЙ? ГОЛУБЦІ З НИХ РОБИТИ НЕ БУДЕТЕ…»

З таким запитанням Народна артистка України Наталія Бучинська звернулася до вітчизняних багатіїв з Житомирщини, куди прибула на запрошення народного депутата України Віктора Развадовського з концертною програмою до Дня Романова.

У флеш-інтерв’ю для місцевих засобів інформації Наталія Бучинська заявила, що вважає Романів не провінційним містечком, а унікальною частинкою України.

Засвідчивши приємні враження від Романова, Наталія Бучинська поділилася і наболілим.

– Хочеться, щоб наша країна розвивалася, щоб гроші спрямовувалися всередину України -на її розбудову, на гідні зарплати та пенсії людям, які змушені сьогодні виживати на копійки. Це не просто демонстрація суму, констатація об’єктивної дійсності. Я це кажу для того, щоб тим, хто гроші забирає від нас, було соромно. Може, хоч у когось з них прокинеться совість? Навіщо вам стільки? Голубці ж з них робити не будете.., –  запитала Наталія Бучинська.

39

Н. Бучинська також зізналася, що хоче, щоб у владі в Україні були лише такі керівники і можновладці, які прагнуть залишити позитивний слід у вітчизняній історії.

– Набагато краще, коли через фактор часу тебе уже немає серед живих, а цілі покоління про тебе згадують добрим словом, – переконана українська естрадна співачка.

Саме таким шляхом, вважає Наталія Бучинська, йде Віктор Развадовський.

– Ми з генерал-полковником дружимо дуже давно, добре знаємо одне одного. Я теж маю відношення до поліції. Щоправда, як майор. Ваш депутат – дуже зайнятий чоловік. Внаслідок цієї обставини ми не часто бачимося. Але, слава Богу, він зайнятий правильно, тому що  працює для людей. Віктор Йосипович, хай він буде здоровий, – істинно народний депутат України, – наголосила Наталія Бучинська.

– Найпотужніша сила нашої країни – це  народ України. Найбільше наше багатство – це  народ України. Лише завдячуючи нашому народу, Україна була, є і буде єдиною та неподільною! Як би цього комусь не хотілося. Разом ми – нездоланна сила! Я дуже люблю свою Україну, через пісню виражаю своє ставлення до неї, до своїх співвітчизників, – сказала Наталія Бучинська.

Михайло ХОТИМИР

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.