Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

РАДОМИШЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ-СВОБОДІВЦІ ВІДПРАВИЛИ ДОПОМОГУ БІЙЦЯМ НА СХІД

 Радомишльські свободівці відправили волонтерську допомогу бійцям у зону російсько-української війни.

Зібрана-допомога-(7)

«Початок збору всього необхідного був розпочатий в кінці червня. І вже в суботу наш бойовий волонтерський екіпаж вирушив у дорогу на схід, в сорок першу поїздку. Загрузили все, що спромоглися гуртом зібрати для наших вояків. Деякі речі “полетіли” на другий поверх. Команді Олександра Таргонського з Валерієм та Петром –  їхати без сніданку, обіду і вечері, а нам лишається одне – чекати. Тож з Богом! Радомишляни, я від вас у захваті! Ця країна – непереможна!», – наголосила свободівка-волонтерка Таїсія Василюк.

Зібрана-допомога-(9)

До збору допомоги долучились усі небайдужі жителі міста Радомишль і району. Окрім продуктів харчування, на схід відправили одяг, взуття, засоби особистої гігієни й побутової хімії, медикаменти, інструменти (викрутки, ключі, хомути).

Зібрана-допомога-(4)

«Все, що зібрано, упакували в коробки, мішки, пакети, підписали й прикрасили. Стомились трохи, але радісно від того, що дуже скоро у хлопців на війні буде невеличке свято, тому втому як рукою знімає. За цей час, що збираємо допомогу, ми отримали “шквал почуттів”, звичайно, приємних більше. Люди, ви ще раз довели, що Україна була, є і буде завдяки вам і нашим воякам, які захищають її. Всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу, я бажаю міцного здоров’я й миру в нашій прекрасній країні. У нас з вами все буде добре, все буде Україна!», – зазначає свободівка Наталія Черняєва.

Прес-служба  Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.