Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ПОСАДОВИМ ОСОБАМ СІЛЬСЬКИХ РАД ТА КОМУНАЛЬНИХ УСТАНОВ РОЗ’ЯСНЮВАЛИ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУДІВНИЦТВА

11 липня у районній раді відбулася семінар-нарада з питань роз’яснення  окремих постанов Кабінету Міністрів України, запобігання конфлікту інтересів у діяльності органів місцевого самоврядування та щодо рішень Національного агентства з питань запобігання корупції про переліки посад, пов’язаних з високим та підвищеним корупційним ризиком.

 У нараді взяли участь голова районної ради С. Г. Крутій, заступник голови райдержадміністрації М. П. Козарчук, заступник голови районної ради О. М. Білецький, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств  та установ районної ради, селищний, сільські голови, представники Тетерівської та Станишівської сільських рад об’єднаних територіальних громад.

Для висвітлення першого питання – щодо норм постанови Кабінету Міністрів України №406 від 07.06.2017 р. «Про затвердження переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію» на нараду були запрошені: заступник начальника управління містобудування, архітектури та будівництва – начальник виробничого відділу Житомирської ОДА Ю. П. Курляндський, директор філії ДП «Держбудекспертиза» в Житомирській області Л. І. Коваленко, та заступник начальника управління – начальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області С. Л. Сербін.

P7119433

Виступаючі розповіли, до яких законодавчих актів потрібно звертатися з приводу проведення капітальних ремонтів, будівельних робіт на територіях сільських рад, щоб уникнути порушень, які тягнуть за собою штрафні санкції, та відповіли на запитання відповідальних посадових осіб органів місцевого самоврядування, зокрема про норми встановлення модульних котелень для навчальних закладів, про обов’язкові ліцензійні умови для підрядних організацій, про особливості забудови в межах і за межами населених пунктів. Цікаво: згідно з нещодавньою постановою Міністерства охорони здоров’я заборонено використовувати у будівництві азбестовмісні матеріали, до яких відноситься  шифер.

З другого питання керуючий справами виконавчого апарату районної ради Т. Л. Подорожна наголосила на тому,  що у селищній, сільських радах слід ретельно дотримуватися норм запобігання прямого або потенційного конфлікту інтересів у всіх діях, пов’язаних з таємним голосуванням (про конфлікт інтересів потрібно повідомляти завчасно), розпорядженнями про матеріальні заохочення тощо, оскільки порушення цих норм ведуть до притягнення до адміністративної відповідальності.

P7119446

Начальник відділу з юридичних питань, кадрового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради С. О. Садовська повідомила про нещодавнє рішення НАЗК про переліки посад, пов’язаних з високим та підвищеним корупційним ризиком. До перших в органах місцевого самоврядування відносяться посади  заступників голів районних, районних в містах рад, секретарів сільських, селищних рад; до других – заступники селищних, сільських голів; заступники голів районних, районних в містах рад (територіальних громад); секретарі селищних, сільських рад (територіальних громад). Також доповідачка нагадала про необхідність, за наявності значних змін у майновому стані,  внесення цих змін у декларації.

На закінчення семінару-наради голова районної ради рекомендував усім сільським головам провести подібні наради у себе на місцях.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.