Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Віктор РАЗВАДОВСЬКИЙ: «ЯКЩО ЗАПРОПОНОВАНІ РЕФОРМИ БУДУТЬ ВІДПОВІДАТИ ІНТЕРЕСАМ НАРОДУ, ВОНИ ЗНАЙДУТЬ ПІДТРИМКУ У СТІНАХ ПАРЛАМЕНТУ»

Про це 9 липня народний депутат України від Житомирщини Віктор Развадовський заявив у Романові, де взяв участь у святкуванні дня рідного селища. До Романова  народний депутат завітав у товаристві гордості вітчизняної естради – наймолодшої Народної артистки України Наталії Бучинської та Михайла Грицкана, сучасного українського Володимира Висоцького.

3927

Поки на запрошення Віктора Развадовського митці цілющою задушевною українською піснею дарували радість жителям та гостям селища з нагоди Дня Романова, їхній народний депутат провів прийом громадян з особистих питань та поспілкувався з представниками ЗМІ Житомирщини.

Як голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Віктор Йосипович звернув увагу журналістів на необхідність подальшого удосконалення вітчизняного законодавства щодо протидії злочинності у нашій країні. Найперше, на необхідність внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України, законів “Про оперативно-розшукову діяльність” і “Про Національну поліцію”.

Щоб ця законотворчість здійснювалася на високому фаховому рівні, мала зворотній зв’язок з громадянами України, Комітет парламенту з забезпечення правоохоронної діяльності започаткував виїзні засідання у регіонах, залучення до їх роботи працівників СБУ, митниці, поліції й інших правоохоронних органів.

– Така форма роботи законодавців, – зауважив Віктор Развадовський, – позитивно позначається на результатах роботи тих областей, в яких проходили виїзні засідання Комітету. Наприклад, Одеська область за рівнем зменшення злочинів та збільшення їх розкриття через невеликий проміжок часу піднялася майже на півтора десятка позицій у рейтингу.

Також парламентарій не виключив, що уже незабаром таке засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності може відбутися у Житомирі.

На думку В. Развадовського, зміни до законодавства не обов’язково мають посилювати відповідальність за проступки. Зокрема, щодо неточностей в електронних деклараціях. За них, як сказав народний обранець, можна обмежитися виключно адміністративним покаранням – штрафом. Якщо ж мало місце свідоме приховування прибутків, майна тощо, тут однозначно повинна наступати за рішенням суду кримінальна відповідальність.

Неприємним, щонайменше, назвав народний депутат підхід до проведення реформ в Україні.

1828

– Давайте будемо відвертими перед нашими людьми! Як можна переконувати співвітчизників у перевагах тієї чи іншої реформи від урядовців, якщо навіть тексти відповідних законопроектів відсутні у парламенті – єдиному законодавчому органі України? Така ситуація раніше мала місце з медичною реформою. Аналогічна ситуація повторюється з пенсійною та земельною реформами. А потім дивуються тому, що навіть шляхом “кнопкодавства” не вдається зібрати мінімальних 226 голосів за антиконституційні законодавчі ініціативи. Я – противник такого реформування України. А ще, не сумніваюся у тому, що якщо запропоновані реформи будуть відповідати інтересам нашого народу й України – вони знайдуть переконливу підтримку Верховної Ради, – наголосив Віктор Развадовський.

Також народний обранець запевнив, що не допомагатиме владі перекладати весь тягар проблем нашого суспільства на плечі найнезахищеніших громадян України, скорочувати, усупереч їхнім інтересам, соціальну мережу – закривати медичні, освітні та культурні заклади.

– Окрім нас, успішна Україна нікому не потрібна. Слід нарешті стати прагматиками, почати жити своїм розумом, а не безнадійно сподіватися виключно на чиюсь допомогу у розбудові самостійної, правової, заможної Української Держави. Для цього у нас є необхідні передумови, – вважає народний депутат. – Якщо влада насправді розпочне перейматися проблемами усіх українців, вона ще спроможна повернути собі їх прихильність. У тому числі й у парламенті”.

–  На жаль, не все, що я планував, вдалося зробити. Нехай і через об’єктивні причини. Десь не проявив твердість. Але, не сумнівайтеся, я здатний це визнавати, прислухатися до думок своїх виборців, їхніх побажань, наказів та робити правильні висновки, – критично оцінив Віктор Развадовський і результати своєї депутатської діяльності.

Найбільшою проблемою для України парламентарій продовжує вважати російську агресію, яка не лише постійно забирає здоров’я і життя найкращих синів та доньок нашої Батьківщини, а й не дозволяє належним чином нам сконцентруватися над розв’язанням наболілих соціальних, економічних та культурних питань.

38

– Найперше спільними зусиллями влади, опозиції, кожного пересічного українця маємо вирішити проблему припинення війни. Тільки в єдності українська нація спроможна дати швидку і гідну відсіч будь-якому агресорові та змусити його рахуватися з нашими національними інтересами, – переконаний Віктор Развадовський.

У вітальному зверненні до земляків з нагоди Дня Романова, народний обранець спочатку побажав їм мирного неба, повернення живими і здоровими до рідних домівок усіх захисників України, добробуту та порозуміння у родинах, любові, віри у краще майбутнє, здійснення мрій і піднесеного святкового настрою.

А для того, щоб учасники АТО та дві тисячі вісімсот двадцять хворих діток Романівського району мали де проходити реабілітацію, Віктор Развадовський оголосив про початок реалізації свого нового проекту – будівництва у райцентрі фізкультурно-оздоровчого центру із критим плавальним басейном, розробку детального плану території земельної ділянки для якого уже замовила Романівська селищна рада.

– Маю бажання допомогти побудувати такі об’єкти у кожному районі свого виборчого округу. Якщо для цього і надалі потрібно буде годинами оббивати пороги міністерств та Уряду України, я так вчинятиму. Бо це потрібно вам, шановні мої земляки, – сказав В. Развадовський.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.