Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ІГРОВЕ МІСТЕЧКО У ПІСКАХ

Завдячуючи спільним зусиллям жителів села Піски та їхньому народному депутату України Віктору Развадовському у цьому населеному пункті на вулиці Миру з’явився ошатний сучасний ігровий майданчик. Ініціював зведення цього об’єкта Володимир Литвин, 22-річний депутат, представник Пісок у Станишівській сільській раді об’єднаної територіальної громади.

– За пропозицією нашого молодого, енергійного активіста Володимира мешканці села звернулися до Віктора Развадовського з клопотанням про допомогу у зведенні ігрового містечка. Коли від народного депутата надійшла багатофункціональна ігрова гірка, карусель, балансир, двомісна підвісна гойдалка та лавочка для сидіння, жителі Пісок власними силами розчистили, вирівняли та підсипали чорноземом і піском місце для ігрового майданчика, обгородили його колесами і декоративним дерев’яним парканом, які пофарбували у різні кольори, – розповів передісторію появи зазначеного об’єкта Володимир Пронь.

3

 

Урочисте відкриття ігрового майданчика припало на День народження юної Анастасії Житник, від якої передаємо окреме щире спасибі народному депутату України. Тепер, ця колись засмічена територія стала улюбленим місцем дозвілля не лише дітвори, а й літніх людей.

12

Щоправда, на такому результаті люди Пісок не планують зупинятися. Зараз вони уже працюють над вирішенням питання освітлення ігрового містечка, доповненням його альтанкою, а задля безпеки дорожнього руху – ще й встановленням біля нього на вулиці Миру “лежачого поліцейського”. І в цьому їм теж надасть посильну допомогу команда Віктора Развадовського.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.